ارزهای دیجیتال

قیمت Uniswap سرعت خود را از دست می دهد، آیا خرس ها بازگشته اند؟

قیمت Uniswap تقریباً به 6 دلار در نمودار خود افزایش یافته بود، اما گاوها نتوانستند این سطح را حفظ کنند. طی 24 ساعت گذشته، سکه دوباره حرکت خود را از دست داد و در نمودار خود به سمت جنوب سقوط کرد.

UNI طی 24 ساعت گذشته 0.9 درصد افزایش قیمت داشته است. در هفته گذشته، سکه بیشتر سود خود را نفی کرد و 1.2 درصد از ارزش بازار خود را از دست داد.

چشم انداز فنی قیمت Uniswap نزولی بود و قدرت فروش بالاتر بود که باعث شد قیمت در نمودار خود افت بیشتری پیدا کند.

اگرچه Uniswap سعی کرد در مسیری متفاوت از بازار گسترده تر حرکت کند، گاوها تسلیم شدند. بیت کوین نیز قیمت 19000 دلاری را از دست داد و در حال نزدیک شدن به سطح حمایت فوری خود است.

برای اینکه قیمت Uniswap دوباره به علامت قیمت 6 دلار برسد، خریداران باید دوباره وارد بازار شوند.

اگرچه تنها 48 ساعت پیش سکه موضعی صعودی داشت، اما افزایش تعداد فروشندگان شانس احیای صعودی را باطل کرده است.

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 958 میلیارد دلار بود 0.4٪ تغییر منفی در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نمودار یک روزه

Uniswap در نمودار یک روزه 5.73 دلار قیمت داشت منبع: UNUSD در TradingView

UNI در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.73 دلار معامله می شد. سکه بسیار نزدیک به مرز 6 دلار معامله می شد. با این حال، خریداران از بازار خارج شدند.

مقاومت سربار برای قیمت Uniswap در 6 دلار بود، و اگر UNI بتواند از سطح قیمت 6.40 دلار عبور کند، می‌توان حرکت صعودی آلتکوین را پیش‌بینی کرد.

نزدیکترین سطح حمایت برای سکه 5 دلار بود. سقوط از علامت قیمت 5 دلار می تواند UNI را به معامله نزدیک به منطقه قیمت 4 دلار سوق دهد.

مقدار Uniswap معامله شده در جلسه قبل نشان داد که قدرت فروش در نمودار یک روزه افزایش یافته است.

تحلیل فنی

قیمت Unswap
Uniswap کاهش قدرت خرید را در نمودار یک روزه | منبع: UNUSD در TradingView

شاخص‌های فنی آلت‌کوین نشان می‌دهد که خرس‌ها با کاهش قدرت خرید در نمودار یک روزه، قدرت را به دست می‌گیرند. در بیشتر ماه سپتامبر، قدرت خرید آلتکوین کم بود.

شاخص قدرت نسبی زیر خط نیم بود و این به معنای کاهش قدرت خرید در نمودار یک روزه بود.

قیمت Uniswap زیر خط 20-SMA بود. این به معنای نزولی برای سکه بود. این بدان معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت در بازار را هدایت می کردند.

قیمت Unswap
Uniswap شروع سیگنال خرید را در نمودار یک روزه | منبع: UNUSD در TradingView

چشم انداز فنی Uniswap نیز متفاوت بود زیرا شاخص ها نیز در سیگنال خرید سکه افزایش یافتند. با وجود پایین ماندن خریداران، شاخص‌ها نشان می‌دهند که ممکن است سیگنال خرید برای آلتکوین وجود داشته باشد.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی به حرکت قیمت و عملکرد کلی قیمت سکه اشاره دارد. MACD یک متقاطع صعودی را تجربه کرد و شروع به به تصویر کشیدن هیستوگرام های سبز کوچک به عنوان سیگنال خرید برای UNI کرد.

این بدان معناست که با خریداران بیشتر، UNI می تواند نمودار خود را بازیابی کند. Chaikin Money Flow ورودی و خروجی سرمایه را نمایش می دهد. CMF به بالای نیم خط صعود کرد که نشان دهنده ورود سرمایه بیشتر در مقایسه با جریان خروجی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا