ارزهای دیجیتال

قیمت Uniswap در 7 دلار تثبیت می‌شود، احتمال جابجایی مقاومت گذشته ضعیف است

قیمت Uniswap تقریباً هیچ حرکتی را در 24 ساعت گذشته نشان نداد زیرا سکه 0.8٪ حرکت نزولی را در نمودار خود ثبت کرد. UNI در اطراف سطح قیمت 7 دلار در نوسان بود و نتوانست از نزدیکترین سقف قیمتی خود عبور کند. اگر سکه نتواند از سطح مقاومت عبور کند، ممکن است خط حمایت خود را از دست بدهد.

چشم انداز فنی قیمت Uniswap نشان داد که می تواند افت بیشتری را در نمودار ثبت کند. حرکت به سطح مقاومت بالا دشوار خواهد بود زیرا خریداران از بازار خارج شده اند. افزایش فشار فروش می تواند قیمت Uniswap را به سطح پشتیبانی بعدی برساند.

قیمت بیت کوین نیز طی 24 ساعت گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافت. سکه به 21000 دلار سقوط کرد و آلت کوین ها در همان جهت حرکت کردند. ضعف گسترده تر بازار باعث شده است که قیمت Uniswap در سطح قیمت فعلی باقی بماند. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 1.07 تریلیون دلار است 1.0% منفی تغییر در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نمودار چهار ساعته

Uniswap در نمودار چهار ساعته قیمت 7.01 دلار داشت منبع: UNUSD در TradingView

UNI در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.01 دلار معامله می شد. مقاومت سربار برای سکه در 7.57 دلار بود. قیمت Uniswap نتوانست از سقف قیمت عبور کند و به همین دلیل سکه با فشار فروش مواجه شد.

سقوط از سطح قیمت فعلی، قیمت Uniswap را فوراً به 6.90 دلار خواهد رساند، اگر سکه نتواند در سطح فوق ثابت بماند، سطح قیمت بعدی 5.99 دلار خواهد بود. مقدار Uniswap معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافت که به این معنی بود که فشار فروش در بازار بالا بود.

تحلیل فنی

قیمت تعویض
Uniswap کاهش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته نشان داد منبع: UNUSD در TradingView

UNI به صورت جانبی حرکت می کرد و این باعث شد فشار فروش بر روی نمودار چهار ساعته افزایش یابد. این همچنین نشانه ای بود که می توان انتظار سقوط آتی در نمودار را داشت.

شاخص قدرت نسبی در منطقه اشباع فروش قرار داشت، با این حال، در 24 ساعت گذشته سکه افزایش یافت.

با وجود افزایش قیمت، فروشندگان به طور قابل توجهی بالاتر از خریداران در نمودار چهار ساعته بودند. قیمت Uniswap زیر خط 20-SMA بود که نشان می داد فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

قیمت تعویض
سیگنال خرید ثبت شده Uniswap در نمودار چهار ساعته | منبع: UNUSD در TradingView

معاملات جانبی UNI قیمت را به سطح حمایت فوری خود نزدیک کرده بود. هجوم فروشندگان نشانگر فنی را به سمت سیگنال فروش سوق داد، اما در 24 ساعت گذشته سکه شروع به گرفتن سیگنال خرید کرد.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت و معکوس قیمت را در همان حالت به تصویر می کشد. MACD دچار یک متقاطع صعودی با هیستوگرام های سبز روی نیم خط شد که به این معنی بود که سیگنال خرید برای سکه وجود دارد.

باندهای بولینگر به درک نوسانات قیمت و احتمال نوسانات قیمت کمک می کنند. باندها کاملاً باز و موازی بودند که نشان می داد قیمت ممکن است در جلسات معاملاتی آینده شاهد حرکت صعودی یا نزولی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا