ارزهای دیجیتال

قیمت Uniswap با قیمت 5.49 دلار مبارزه می کند، آیا تا 6 دلار افزایش خواهد یافت؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

پس از ادامه روند صعودی قیمت در دو روز گذشته، قیمت Uniswap تغییری در حرکت قیمت خود ثبت کرده است. با کاهش 0.9 درصدی در 24 ساعت گذشته، تمایل قیمت ها به سمت خرس ها تغییر کرده است.

در زمان انتشار، Uniswap تلاش کرده است تا از مرز مقاومت سفت و سخت خود یعنی 4.50 دلار عبور کند. اگر UNI از سطح قیمت فوق‌الذکر عبور کند، این احتمال وجود دارد که سرمایه‌گذاران بتوانند سود خود را ثبت کنند.

با این حال، سکه در مقاومت فوری 5.49 دلاری خود با مشکل مواجه شده است. Uniswap باید مقاومت بحرانی را به منطقه پشتیبانی برگرداند تا به سقف قیمت بعدی خود یعنی 6 دلار برسد.

اگر قیمت Uniswap بالاتر از 5.49 دلار نباشد، آلتکوین ممکن است کف پشتیبانی را در 4.99 دلار از دست بدهد. این حرکت صعودی را باطل می کند و سکه را به سطح بعدی پایین می آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نمودار یک روزه

Uniswap در نمودار یک روزه 5.46 دلار قیمت داشت منبع: UNUSD در TradingView

UNI در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.46 دلار معامله می شد. سکه تقریباً از سطح قیمت 5.49 دلار عبور کرده بود، اما سکه با فروش مواجه شد. اگر ارز دیجیتال نتواند بالاتر از 5.49 دلار معامله شود، شتاب خود را از دست خواهد داد. اگر حرکت نزولی باید نفی شود، خریداران باید اولویت داشته باشند.

مقاومت سربار روی 5.70 دلار بود و حرکت بالاتر از آن به صعود آلت کوین به 6 دلار کمک می کند. در صورت یک روند نزولی، UNI برای مدتی قبل از حرکت بیشتر در 4.70 دلار باقی خواهد ماند. مقدار UNI معامله شده در جلسه گذشته افزایش یافت که نشان دهنده افزایش تقاضا است.

تحلیل فنی

قیمت Unswap
Uniswap افزایش خریداران در نمودار یک روزه | منبع: UNUSD در TradingView

خریداران در معاملات گذشته افزایش یافته اند، اگرچه شاخص ها در زیر منطقه خنثی باقی مانده اند. این نشان می دهد که بازار هنوز تقاضای قابل توجهی را ثبت نکرده است. شاخص قدرت نسبی بالای 40 بود که نشان می داد فروشندگان هنوز فعال هستند.

اگر خریداران در جلسه معاملاتی بعدی مسئولیت را بر عهده بگیرند، UNI دوباره صعودی خواهد شد. با توجه به قدرت خرید، UNI زیر خط میانگین متحرک 20 ساده بود، که به این معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

توکن De-Fi باید 5.70 دلار را به یک خط حمایت برگرداند، بنابراین گاوها قیمت صعودی قابل توجهی را ثبت می کنند.

قیمت Unswap
سیگنال فروش تصویری Uniswap در نمودار یک روزه | منبع: UNUSD در TradingView

UNI هنوز از چنگال خرس ها رها نشده است، زیرا سکه نشان دهنده وجود سیگنال فروش در نمودار یک روزه است. واگرایی میانگین متحرک حرکت قیمت و تغییرات روندها را نشان می دهد. MACD هنوز در حال تشکیل نوارهای سیگنال قرمز بود که با سیگنال فروش مطابقت دارد.

شاخص حرکت جهت دار (DMI) منفی بود زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود که یک روند نزولی را نشان می داد. میانگین شاخص جهت (قرمز) برای نشان دادن قدرت در تز نزولی بالاتر از علامت 20 قرار گرفت. اگر تز نزولی باطل شود، جهش بالای 5.49 دلار همچنان حیاتی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا