ارزهای دیجیتال

قیمت SHIB به کاهش خود ادامه می دهد، اما چرا؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در چند روز گذشته شاهد کاهش قیمت دارایی‌های رمزنگاری مانند شیبا اینو (SHIB)، همراه با تورم و سایر عوامل اقتصاد کلان بوده‌ایم، زیرا سایر ارزهای دیجیتال افزایش یافته‌اند.

عوامل اقتصاد کلان از لحاظ تاریخی بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است. اخیراً، سطوح FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) در بازار بالا بوده است که بر احساسات سرمایه گذاران و ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است. در همین حال، بایننس در مقابل رویترکشمکش باعث برداشت قابل توجهی از صرافی شد.

با این حال، اضطراب در حال کاهش است و حالت عادی به بازار بازگشته است. بیت‌کوین و سایر آلت‌کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته افزایش‌هایی را ثبت کرده‌اند، زیرا بازار به دنبال بهبودی است. اما شیبا اینو در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است و بیش از 7 درصد از ارزش خود را از دست داده و با قیمت 0.0000088 دلار معامله می شود.

قیمت سکه در شمع روزانه l SHIBUSDT در Tradingview.com کاهش می یابد

انتقال نهنگ بیش از 210 میلیارد SHIB

Lookonchainیک پلتفرم تحلیل زنجیره ای، گزارش داد که یک نهنگ 207.2 میلیارد توکن SHIB به ارزش 1.9 میلیون دلار را به بایننس منتقل کرد.

انتقال در ساعت 01:54 بعد از ظهر UTC انجام شد. این نهنگ همچنین نزدیک به 4 میلیارد توکن را در یک بازه زمانی 7 روزه تخلیه کرد و ارقام فروش را به بیش از 210 میلیارد رساند.

این انتقال روی قیمت تاثیر گذاشت و باعث شد چند ساعت پس از انتقال 3 درصد ضرر کند. اثر موجی این فعالیت همچنین باعث شد که دارایی تا 3 درصد دیگر به زیر سطح حمایتی خود سقوط کند. قیمت سکه قبل از افشای فدرال رزرو آمریکا 6 درصد کاهش یافت تصمیم افزایش نرخ.

نهنگ در کنترل شتاب قیمت SHIB

نهنگ جنجالی داشت نقل مکان کرد 3.49 تریلیون SHIB برای 2.37 ETH، به ارزش 2233 دلار از طریق Uniswap در سال 2020. 1.83 ETH روی 2.27 تریلیون توکن SHIB و 1.22 تریلیون با استفاده از آدرس‌های 0x5952 و 0x92f2 هزینه کرد.

این نهنگ آخرین خرید خود را در 9 فوریه 2021 انجام داد و از آن زمان تاکنون فقط شیبا اینو را برای سود فروخته است. پس از تجمع این توکن در سال 2021، نهنگ موقعیت های کوتاهی برای دارایی های خود گرفت.

Lookonchain کل توکن فروخته شده توسط این نهنگ از 13 آوریل 2021 را در 2.94 تریلیون SHIB قرار می دهد. این نهنگ در صورت فروش به قیمت فعلی بازار، نزدیک به 18.3 میلیون دلار درآمد خواهد داشت.

این نهنگ با ذخایر زیاد و توان مالی، می‌تواند هر زمان که تصمیم به ازسرگیری فروش داشته باشد، بر قیمت SHIB تأثیر بگذارد.

آدرس کیف پول نشان می دهد که این نهنگ خاص 546 میلیارد ذخیره دارد که ارزش آن 4.84 میلیون دلار است. این فروش باعث افزایش عرضه در گردش و در نتیجه کاهش ارزش آن شده است. سرمایه گذاران این نهنگ را از نزدیک تماشا خواهند کرد، زیرا بازار عمومی ارزهای دیجیتال برای احیای خود آماده می شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا