ارزهای دیجیتال

قیمت MATIC صعودی را نشان داد، چقدر زود به 1 دلار خواهد رسید؟

قیمت MATIC در چند روز گذشته در یک مسیر نزولی قرار داشت. طی هفته گذشته، سکه هیچ پیشرفتی از نظر افزایش قیمت نداشته است. اما در 24 ساعت گذشته، MATIC افزایش 2 درصدی در ارزش بازار خود ثبت کرد.

در حال حاضر قیمت Polygon MATIC کمی زیر قیمت 1 دلار است. قیمت MATIC ماه‌هاست که زیر مرز 1 دلار مانده است، هر بار که گاوها شروع به افزایش سرعت می‌کنند، سکه با فشار فروش مواجه می‌شود.

برای اینکه MATIC تز نزولی را به طور کامل باطل کند، مهم است که سکه برای مدت قابل توجهی بالاتر از علامت 1 دلار معامله شود. چشم انداز فنی سکه مثبت شده است، با این حال، اگر قدرت خرید در معاملات بعدی ثابت بماند، این خوانش مثبت می تواند به زودی قدرت خرید را از دست بدهد.

در حال حاضر MATIC نسبت به فروشندگان افزایش خریدار را به ثبت رسانده است. قیمت MATIC هنوز باید با مقاومت سختی در سطح 1 دلار روبرو شود. سکه ماه‌هاست که نمی‌تواند از آن مقاومت عبور کند. کاهش اندک قیمت، قیمت MATIC را قبل از افزایش احتمالی دیگر به 0.74 دلار می رساند.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC: نمودار چهار ساعته

قیمت MATIC در نمودار چهار ساعته 0.92 دلار بود منبع: MATICUSD در TradingView

قیمت آلتکوین در زمان نگارش 0.92 دلار بود. قیمت MATIC نزدیک به قیمت 1 دلار خود معامله می شد، گاوها سعی کردند قیمت را در پایان ماه گذشته به سمت علامت 1 دلار برسانند اما توسط فروشندگان در بازار باطل شد. مقاومت سربار قوی برای MATIC در 1 دلار بود.

کاهش از سطح قیمت فعلی آلتکوین را به 0.73 دلار و سپس در نهایت به 0.68 دلار می کشاند. مقدار MATIC معامله شده در جلسه گذشته در نمودار کاهش یافت. این قرائت با کاهش قدرت فروش آلتکوین در بازار مرتبط است.

تحلیل فنی

قیمت ماتیک
MATIC افزایش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته ثبت کرد منبع: MATICUSD در TradingView

قیمت MATIC Polygon از اواسط ماه گذشته بهبود قابل توجهی را ثبت کرده بود. علیرغم بهبود، MATIC یک بار از منطقه اشباع فروش بازدید کرده بود و همچنین تعداد فروشندگان بیشتری را نسبت به خریداران ثبت کرده بود.

با این حال، در زمان چاپ، قدرت خرید بیشتر از فشار فروش باقی ماند.

شاخص قدرت نسبی کمی بالاتر از خط نیمه قرار گرفت که نشان دهنده صعودی بودن است زیرا خریداران از فروشندگان پیشی گرفتند.

قیمت MATIC بالاتر از خط 20-SMA بود. قیمت آلتکوین نیز توانست به بالای 50-SMA حرکت کند. هر دوی این مشاهدات به سمت خریدارانی است که حرکت قیمت را در بازار هدایت می کنند.

قیمت MATIC
MATIC نوارهای سیگنال فروش را در نمودار چهار ساعته نمایش می دهد | منبع: MATICUSD در TradingView

آلت کوین توانسته سیگنال های فنی ترکیبی را ترسیم کند. MATIC سیگنال فروش را در نمودار چهار ساعته خود ثبت کرد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و معکوس شدن روند را به تصویر می کشد.

این اندیکاتور علیرغم افزایش جزئی قیمت، دچار یک متقاطع نزولی شد و نوارهای سیگنال قرمز چشمک زد. نوارهای سیگنال قرمز نشانه سیگنال فروش در نمودار هستند.

جریان پول Chaikin مسئول تعیین جریان ورودی و خروجی سرمایه است.

CMF بالای نیم خط قرار گرفت و وارد منطقه مثبت شد زیرا سکه میزان ورودی سرمایه نسبت به خروجی را افزایش داد. برای اینکه MATIC از مرز 1 دلار عبور کند، قدرت بازار و فشار خرید بیشتر مورد نیاز است.

Featured image from The Face and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا