ارزهای دیجیتال

قیمت LUNC 440% سود در 30 روز ثبت می‌کند، بدترین زمان کوتاه؟

پس از بازگشت از دنیای اموات کریپتو، قیمت LUNC طی 30 روز گذشته روند صعودی عظیمی را تجربه کرده است. توکن اصلی شبکه Terra Classic، LUNC، موضوع بحث های زیادی بوده است، زیرا بیش از 99 درصد از ارزش خود را در یک سال از دست داده است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت LUNC با 0.0005 دلار با 23 درصد سود در 24 ساعت گذشته و 140 درصد سود در هفته گذشته معامله می شود. داده های Coingecko در مجموع بیش از 400 درصد سود را تنها در دو هفته ثبت می کند، اما آیا این اقدام قیمت پایدار است؟

قیمت LUNC در یک رالی در نمودار روزانه. منبع: LUNCUSDT Tradingview

شلوارک قیمت LUNC انباشته می شود، آیا Rekt دریافت می کنند؟

با روند صعودی قیمت LUNC، نرخ های تامین مالی در سراسر بخش مشتقات منفی شد. این معیار تعداد معامله‌گرانی را که از لانگ یا شورت استفاده می‌کنند و درصدی که یک طرف به دیگران می‌پردازد را نشان می‌دهد.

اگر نرخ های تامین مالی منفی باشد، اکثر فعالان بازار کوتاه مدت هستند یا روی قیمت برای سقوط شرط بندی می کنند، برعکس زمانی که نرخ های تامین مالی مثبت است صادق است. به گفته یک کاربر با نام مستعار، نرخ تامین مالی جفت LUNC/USDT به -0.48٪ رسید. در مقطعی از معاملات امروز

به عبارت دیگر، موقعیت های فروش بر اساس حرکت صعودی قیمت LUNC انباشته شدند. در نتیجه، اگر ارز دیجیتال به روند صعودی خود ادامه دهد و روند صعودی را بیشتر کند، این موقعیت ها می توانند منحل شوند.

در 12 ساعت گذشته، معاملات LUNC/USDT با افزایش بهره باز (OI) مواجه شده است. داده‌های OI Bot ادعا می‌کند که ارز دیجیتال در این معیار حدود 30 درصد افزایش داشته است و موقعیت‌هایی که میلیون‌ها دلار در یک بازه زمانی کوتاه اضافه می‌کنند.

پشت افزایش قیمت LUNC چیست؟

اقدام قیمت LUNC توسط یک پیشنهاد جدید جامعه برای پیاده سازی مکانیزم رایت برای ارز دیجیتال پشتیبانی شده است. این پیشنهاد در اواخر جولای 2022 ارائه شد و چند هفته بعد تصویب شد.

به نظر می‌رسد برخی از افراد در حال شرط‌بندی روی بازگشت LUNC بر اساس این مکانیسم جدید هستند که 1.2 درصد از عرضه ارز دیجیتال را می‌سوزاند و در عین حال مکانیسم سهام‌داری را دوباره فعال می‌کند. این پیشنهاد ادعا می کند:

جامعه حاکمیت Terra v1 (که شامل اعتبار سنجی ها می شود) باید مسیر توزیع قابل اعتماد مناسب برای کد این دو پیشنهاد را تعیین کند. این کد زیر، مسیر توزیع زیر، و همچنین یک اقدام امنیتی پیشگیرانه را پیشنهاد می کند.

زمان نشان خواهد داد که آیا مکانیسم سوزاندن برای بازگرداندن قیمت LUNC به شکوه سابق خود کافی خواهد بود یا اینکه این افزایش تا قبل از بازگشت ارز دیجیتال به پایین‌ترین حد خود، کوتاه مدت خواهد بود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا