ارزهای دیجیتال

قیمت ETHPoW (ETHW) در حالی که رشد بیت کوین زیر 20000 دلار ثابت مانده است سقوط می کند

طی چند روز گذشته، بازار بیت کوین و کریپتو از رگه هایی از ظاهر صعودی برخوردار بوده است. بیشتر دارایی‌های کریپتو در رنگ سبز بوده‌اند و برخی از ارزش‌های آن‌ها بازپس‌گیری شده‌اند. اما صعود به سمت شمال از دیروز به تازگی از بین رفته است.

ارزش EthereumPoW (ETHW) با 11 درصد کاهش یافت. آلت کوین ها در روند نزولی جدید باقی نمی مانند. بیشتر آنها به سمت جنوب رفته اند زیرا بازار ارزهای دیجیتال را به سمت قرمزی می برند. علیرغم چندین تلاش، بیت کوین دوباره نتوانسته است به سطح بحرانی خود یعنی 20000 دلار برسد.

فروپاشی شدید برای ETHW و LUNC

طی چند روز گذشته، یک کاهش ناگهانی در آخرین روند صعودی در بازار ارز دیجیتال رخ داده است. بیشتر دارایی‌های رمزنگاری ارزش‌های بازیابی شده قبلی را از دست می‌دهند.

قبل از روند نزولی، اتریوم تا 5 درصد ارزش خود را پس گرفت و قیمت اتریوم را به نزدیک به 1350 دلار رساند. با این حال، کاهش قیمت در روز گذشته ETH را به 1288 دلار رساند.

EthereumPoW (ETHW) یکی از زیان‌های بدتر یعنی حدود 11 درصد را متحمل شده است. همچنین ترا کلاسیک (LUNC) حدود 7.5 درصد کاهش یافت.

دارایی های رمزنگاری با سود جزئی عبارتند از Uniswap، Tron و Leo. بازنده‌های آلت‌کوین‌های بزرگ شامل ریپل و کاردانو با بیش از 3 درصد افت هستند. سایرین عبارتند از Solana، Polygon، Polkadot، Binance Coin، Shiba Inu و Dogecoin.

بیت کوین قبل از سطح 20 هزار دلار متوقف می شود

هفته گذشته، بیت کوین در نوسان قیمتی بود و کنترل کمی بر حرکت خود داشت یا اصلاً کنترلی نداشت. دارایی اصلی کریپتو پس از چندین تلاش برای تثبیت قیمت آن بر روی 20 هزار دلار حتی به منطقه 18 هزار دلاری کاهش یافت. انتشار گزارش شغلی ایالات متحده تأثیری بر افزایش بیت کوین به 18200 دلار داشت

با این حال، با افزایش نوسانات در بازار کریپتو، تغییرات شروع شد. ارز دیجیتال پیشرو از ابتدای این هفته افزایش بیشتری داشته است. حرکت نمادین نسبتاً در ساعات اولیه روز دوشنبه متوقف شد اما بعداً به همان میزان رسید. در نتیجه، قیمت بیت کوین دوباره به منطقه 19000 دلاری افزایش یافت و به تدریج سطح خود را حفظ کرد.

بیت کوین بعداً در این هفته به 19700 دلار رسید. همچنین، به دنبال یک فشار صعودی تر بود که می تواند آن را به 20 هزار دلار برساند. با این حال، وضعیت در کل بازار کریپتو به طور ناگهانی در جهت نزولی پیچ خورده است. در نتیجه، بیت کوین نتوانست با حرکت بیشتر به سطح 20 هزار دلار پیش برود.

در زمان انتشار، بیت کوین در حدود 19092 دلار معامله می شود که نشان دهنده کاهش در 24 ساعت گذشته است. همچنین، ارزش بازار آن در حال حاضر 366.91 میلیارد دلار است و تسلط آن بر آلتکوین ها 39.88 درصد است.

قیمت بیت کوین در Tradingview.com به روند پایین BTCUSDT ادامه می دهد

بر اساس داده های حاصل از تجزیه و تحلیل زنجیره ای، چندین پیشنهاد برای درد بیشتر در آینده برای BTC وجود دارد. اعتقاد بر این است که بیت کوین روند معاملاتی مشابهی با بازار نزولی 2018 نشان می دهد.

Featured Image From Pixabay, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا