ارزهای دیجیتال

قیمت ETC، تسلط اجتماعی در 7 روز گذشته کاهش یافت – بعد چه می شود؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

مشابه بیت کوین و سایر آلتکوین ها، ETC (Ethereum Classic) به شدت تحت تاثیر بحران نقدینگی FTX قرار گرفته است.

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که عملکرد تاریخی سکه در بازه‌های زمانی روزانه، هفتگی، دو هفته‌ای و ماهانه برای فورک ETH امیدوارکننده نیست.

محسوس ترین کاهش ارزش در این میان برای مقیاس زمانی دو هفته ای با نرخ 16.7 درصد به ثبت رسید. اگر سایر اقدامات به تأخیر ادامه دهند، آینده برای ETC چه خواهد بود؟

ETC قدم در سبز

این توکن تا امروز 19.35 درصد افزایش یافته است. در حالی که 18.255 دلار به طور موقت برای گاوها حمایت می کند، کانال رگرسیون نشان دهنده رکود بسیار قوی تر است و بنابراین گاوها نباید روی آن سرمایه گذاری کنند.

در حال حاضر، بالاترین قیمت سکه 22.595 دلار است، سطحی که خریداران و فروشندگان در طی کاهش از 29 اکتبر تا 3 نوامبر با یکدیگر روبرو شدند. این سقف در روزهای آینده به عنوان شاخص قدرت نسبی سکه شروع به تسلیم شدن خواهد کرد. (RSI) ریباند می کند.

از آنجایی که قیمت ETC با قیمت ETH ارتباط زیادی دارد، معامله گران و سرمایه گذاران در اولی باید به قیمت ETH نیز توجه داشته باشند.

Image: Coinmash

این نشان می دهد که قیمت ETC از نزدیک قیمت ETH را دنبال می کند. نشانه‌ای از افزایش قیمت اتر از منطقه 1099.17 دلاری وجود دارد، جایی که در زمان نگارش این مقاله معامله می‌شد، اگرچه با سرعتی که بازار ارزهای دیجیتال گسترده‌تر در حال حرکت است، ممکن است به این زودی‌ها افزایش قابل توجهی نداشته باشد.

گاوها علاوه بر تکیه بر خوانش های RSI در حال افزایش، باید ارقام مثبت CMF را نیز در نظر بگیرند که نشان دهنده تغییر در احساسات است. این می تواند با کاهش اخیر نفوذ اجتماعی ETC ناشی از وضعیت ورشکستگی FTX مقابله کند.

علاوه بر این، تعاملات اجتماعی و ذکرها در حال افزایش است و توجه بیشتری را به سکه جلب می کند.

گاو نر مسئول … در حال حاضر

با وجود کاهش منفی آشکار، بر اساس شاخص های فنی موجود، بازار تا حدودی در چنگال گاو نر قرار دارد. با بهبود فنی، سرمایه گذاران و معامله گران باید ETC را در حال حاضر حفظ کنند.

از سوی دیگر، روبان EMA نزولی است و نشان می دهد که ممکن است سکه به جای نگه داشتن طولانی مدت کوتاه شود. با این وجود، هنگامی که بازار از کاهش شدید ناشی از وحشت بازگشت، ممکن است انتظار داشته باشیم که قیمت ETC از نزدیک قیمت tETH را دنبال کند.

با این حال، سرمایه گذاران می توانند ETC را برای آینده قابل پیش بینی ادامه دهند. معامله گران و سرمایه گذاران نیز باید احتیاط کنند. تا جایی که ممکن است، گاوهای ETC باید از منطقه حمایتی 18.225 دلاری دفاع کنند.

ETC، تسلط اجتماعی در 7 روز گذشته کاهش یافت

ETC total market cap at $2.9 billion on the daily chart | Featured image from The Market Periodical, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا