ارزهای دیجیتال

قیمت Chainlink بالای 8 دلار، آیا می تواند از مقاومت فوری خود عبور کند؟

قیمت لینک زنجیره ای در چند جلسه معاملاتی گذشته در کانال صعودی معامله شده است. آلت کوین توانسته است از سطح 8 دلار عبور کند و اکنون به نقطه مقاومت مهم بعدی چشم دوخته است. با افزایش قدرت خرید در نمودار، چشم انداز فنی سکه مثبت شده است.

در 24 ساعت گذشته، سکه 2 درصد در نمودار حرکت کرد و در هفته گذشته، LINK 14.7 درصد ارزش داشت. قیمت Chainlink نیز توانست به مرز 8.80 دلار برسد، با این حال، سکه مقاومت سختی را در آن علامت قیمت تجربه کرده است.

برای اینکه Chainlink از سقف قیمت فوق الذکر عبور کند، قدرت خرید باید در بازار بالا بماند. هنگامی که LINK از سقف قیمت 8.80 دلار سرنگون می شود، می تواند 9 دلار را هدف قرار دهد، در نتیجه تز نزولی را کاملاً باطل می کند. توجه به این نکته مهم است که کاهش اندک تقاضا برای آلتکوین می تواند خرس ها را بازگرداند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نمودار چهار ساعته

قیمت Chainlink در نمودار چهار ساعته 8.70 دلار بود منبع: LINKUSD در TradingView

LINK در زمان نگارش این مقاله 8.72 دلار قیمت داشت. آلتکوین پس از رسیدن به مرز قیمت 8.80 دلار، برای مدت کوتاهی بازگشت. سقف قیمت فوری برای LINK در 8.80 دلار بود و فشار بالاتر از این سطح، قیمت Chainlink را به 10 دلار می‌برد.

سطح حمایت محلی برای LINK در 8.16 دلار بود و کاهش کمتر از آن باعث می شود که سکه به مرز قیمت 7.60 دلار معامله شود. میزان معامله Chainlink در جلسه گذشته افزایش یافت. این قرائت به این معنی بود که فشار صعودی در بازار شروع شده و قدرت خرید در آخرین جلسات معاملاتی افزایش یافته است.

تحلیل فنی

قیمت لینک زنجیر
Chainlink افزایش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته | منبع: LINKUSD در TradingView

آلت کوین معاملات را در یک خط روند صعودی به صورت صعودی به تصویر کشیده است. قیمت لینک زنجیره ای بالاترین و پایین ترین سطح را تشکیل می دهد که نشان دهنده تغییر مثبت قیمت است.

اگر LINK از علامت مقاومت فوری عبور نکند، سکه می تواند شتاب قیمت فعلی خود را از دست بدهد.

آلتکوین به تازگی از منطقه اشباع خرید بازدید کرده بود و پس از آن برای مدت کوتاهی به جنوب سفر کرد. شاخص قدرت نسبی بالای 60 علامت مثبت بود که نشان دهنده افزایش قدرت خرید بود.

قیمت لینک زنجیره ای بالاتر از خط 20-SMA بود. خواندن بالای خط 20-SMA نشان می دهد که خریداران در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

قیمت لینک زنجیر
Chainlink سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته فلش کرد | منبع: LINKUSD در TradingView

LINK افزایش سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته به تصویر کشیده است. شاخص ها نیز افزایش تقاضا را ثبت کردند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی، حرکت قیمت فعلی و معکوس‌های احتمالی را در آن به تصویر می‌کشد. MACD یک متقاطع صعودی را تجربه کرد و نوارهای سیگنال سبز رنگ روی نشانگر ایجاد کرد.

این میله های سیگنال سبز در حال خرید سیگنال برای سکه هستند. اگر خریداران همچنان بر اساس آن عمل کنند، قیمت Chainlink به زودی می تواند به بیش از 8.80 دلار سقوط کند. Parabolic SAR روند را به تصویر می کشد، اما این اندیکاتور تصویر مثبتی ارائه نکرده است. شروع به تشکیل یک خط نقطه چین بالای کندل کرد، این می تواند در انتظار کاهش قیمت در جلسات معاملاتی بعدی باشد.

Featured image from Yahoo Finance, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا