ارزهای دیجیتال

قیمت Cardano (ADA) با وجود Vasil Hype نتوانست 0.5 دلار را بشکند

هارد فورک Cardano Vasil مدتی است که در حال ساخت است. هیپ برای این هارد فورک تحت الشعاع ادغام اتریوم قرار گرفته بود، اما اکنون که ادغام انجام شده و از مسیر خارج شده است، بار دیگر تمرکز روی شبکه کاردانو برگشته است. با توجه به این، خوش بینی های زیادی در مورد اینکه قیمت ADA از اینجا به کجا می رود وجود داشته است، اما دارایی دیجیتال هیچ نشانه ای از حرکت مثبت نشان نداده است.

ADA نمی تواند حرکت کند

با نزدیک‌تر شدن هارد فورک Cardano Vasil، سرمایه‌گذاران انتظار داشتند که بازاری که قبل از ادغام اتریوم رخ داده بود، باشد. با این حال، قیمت ADA از آنجایی که به روند پایین خود ادامه می دهد، به همان شیوه پاسخ نمی دهد.

دارایی دیجیتال در این مدت دچار افت های مختلفی شده است که آن را به 0.44 دلار در این مدت کاهش داده است. حتی با وجود خبر هارد فورک و تاریخ قطعی برای ارتقا، افزایش قابل توجهی در قیمت دارایی دیجیتال مشاهده نشده است. در عوض، ADA تسلیم روند عمومی بازار شده و در این مدت در وضعیت قرمز باقی مانده است.

طی 24 ساعت گذشته، قیمت ADA در حال کاهش بوده است. در روز گذشته 10.76 درصد از دست داده است و در بازه زمانی طولانی 7 روزه 14.41 درصد کاهش یافته است. چشم انداز نزولی برای دارایی دیجیتال همچنان قوی تر می شود و مانع از رسیدن دارایی دیجیتال به نقطه 0.5 دلار می شود.

کاردانو در حال حاضر شاهد مقاومت قابل توجهی در 0.47 دلار است. سطوح پشتیبانی از دارایی‌های دیجیتال به اندازه‌ای که انتظار می‌رود قوی نیست، این امر انتخاب را برای خرس‌ها آسان می‌کند. در حال حاضر، احتمال اینکه ADA به 0.5 دلار برسد، هر روز کمتر می شود.

کاردانو هارد فورک در راه است

هارد فورک Vasil برای 22 سپتامبر برنامه ریزی شده است و چارلز هاسکینسون بنیانگذار Cardano به جامعه اطمینان داده است که همه چیز طبق برنامه پیش می رود. بنیانگذار این را در یک گفت پخش زنده که بیش از 44000 بیننده را به خود اختصاص داد، جایی که او توضیح داد که هارد فورک واقعا فعال شده است.

این نشان می دهد که الزامات برای شروع ادغام برآورده شده است و هارد فورک آماده انجام است. توسعه دهنده شبکه Cardano، IOG، همچنین اظهاراتی را حذف کرده است که نشان دهنده آمادگی شبکه برای ارتقاء است.

IOG توضیح داد که تکمیل ارتقاء شبکه را برای توسعه‌دهندگان سازگارتر می‌کند. پس از ارتقا، عملکرد، عملکرد و مقیاس پذیری بالاتری انتظار می رود. هارد فورک Vasil اکنون مورد انتظارترین ارتقا در فضای کریپتو است.

در مورد قیمت ADA، فشار فروش همچنان در بازار رو به افزایش است. تقاضا کاهش یافته است و باعث شده ارزش توکن ها نسبت به سال گذشته کمتر شود. با این وجود، کاردانو همچنان یک ارز دیجیتال غالب است و با ارزش بازار 14.94 میلیارد دلار به عنوان هشتمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی می شود.

Featured image from CNBCTV18, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا