ارزهای دیجیتال

قیمت Cardano (ADA) با وجود هجوم در اطراف هارد فورک Vasil پایین است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

صحبت در مورد هارد فورک کاردانو (ADA) Vasil در ماه گذشته در فضای کریپتو در گردش بوده است. هارد فورک که قرار بود در ماه ژوئن فعال شود، به دلیل مسائل امنیتی به ماه جولای موکول شده بود، اما این به هیچ وجه از شور و شوق اطراف هارد فورک کاسته نشده است. تاریخ جدید برای پایان ژوئیه تعیین شده است و با نزدیک شدن به روز، جامعه از هیجان پر از هیجان شده است. با این حال، این نتوانسته است به قیمت آن ترجمه شود.

چنگال سخت کاردانو واسیل

رشد شبکه Cardano آن را به یک ضرورت برای ارتقاء آن تبدیل کرده است و IOG، توسعه دهنده پشت Cardano، جامعه خود را در این زمینه کوتاه نکرده است. شبکه‌ای که بیشترین توسعه را دارد، همانطور که به آن اشاره می‌شود، Cardano شاهد هجوم توسعه‌دهندگانی است که به دنبال ساخت بر روی پلتفرم خود هستند. در حال حاضر بیش از 1000 پروژه در شبکه در حال ساخت است و این در حالی است که از زبان برنامه نویسی استفاده می کند که به اندازه سایرین محبوب نیست.

مطالب مرتبط | انحلال اتریوم با تلاش قیمت برای نگه داشتن 1100 دلار افزایش می یابد

با هارد فورک Vasil، Cardano می‌تواند تراکنش‌های ارزان‌تری را در شبکه خود انجام دهد. این سازوکار CIP-33 را اجرا خواهد کرد که هزینه تراکنش ها را با کاهش اندازه آنها کاهش می دهد. این وزن جدید همچنین تراکنش های سریع تری را در سراسر شبکه ایجاد می کند.

علاوه بر این، ارتقاء Vasil سازگاری توسعه دهندگان با شبکه Cardano را بسیار آسان تر می کند. این توانایی جدید بدون شک توسعه دهندگان بیشتری را به پلتفرم می کشاند که رشد شبکه را بیشتر خواهد کرد. حتی انتظار می رود که سهولت استفاده ممکن است باعث هجوم توسعه دهندگانی شود که روی دیگر بلاک چین های لایه 1 کار می کنند تا به کاردانو بروند.

ADA price declines to $0.42 | Source: ADAUSD on  TradingView.com

اینها دلایلی است که باعث می شود در جامعه هیجان زیادی در این زمینه وجود داشته باشد. با این حال، تأثیر بر قیمت دارایی دیجیتال کمتر از حد امیدوارکننده بوده است و نگرانی‌هایی را در مورد توانایی Vasil در تغییر قیمت ایجاد کرده است.

ADA به مبارزه ادامه می دهد

در ماه ژوئن، زمانی که Vasil Hard Fork تاریخ مشخصی دریافت کرده بود، قیمت توکن بومی Cardano ADA در پشت اخبار افزایش یافته بود. انتظار می رفت با نزدیک شدن هارد فورک این بار همین اتفاق بیفتد اما اینطور نبود.

حتی با وجود سر و صدای جامعه در مورد هارد فورک، قیمت ADA از جابجایی خودداری کرده است. دارایی دیجیتال به حرکت پایین خود ادامه می دهد و بهبود قابل توجهی در قیمت آن مشاهده نشده است. در عوض، قیمت در هفت روز گذشته روند نزولی داشته و به 0.42 دلار رسیده است.

مطالب مرتبط | قیمت اتریوم به زیر سطح بحرانی سقوط می کند، آیا 1000 دلار نگه می دارد؟

با این وجود، هارد فورک حدود دو هفته باقی می ماند و با نزدیک شدن به آن، بدون شک انتظار رشد خواهد داشت. این به احتمال زیاد در آخرین هفته ژوئیه رخ خواهد داد، زمانی که انتظارات در بالاترین حد خود قرار دارد. از این رو، ممکن است مقداری بهبودی برای این ارز دیجیتال وجود داشته باشد. با این حال، انتظار نمی رود با توجه به شتاب فعلی آن بزرگ باشد. شاخص ها قیمت ADA را در حدود 0.5 دلار منتهی به هارد فورک می دانند، اما هر چیزی بالاتر ممکن است امکان پذیر نباشد.

Featured image from Zipmex, charts from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا