ارزهای دیجیتال

قیمت Cardano تقریباً 0.5 دلار است، چرا Breakout در افق است

Cardano یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که با وجود سقوط بازار توانسته است آن را حفظ کند. با بهبود اخیر، دارایی دیجیتال حرکت هایی را تجربه کرده است، اگرچه بدون هیچ گونه نوسان صعودی قابل توجهی در همان سطح به حرکت خود ادامه می دهد. با این حال، مواردی وجود دارد که برای این شبکه در حال رخ دادن است که نشان می دهد ممکن است به زودی حرکت صعودی رخ دهد.

ارتقاء مورد انتظار Vasil

ارتقاء Cardano Vasil در حال انجام است که مدتی در کار بوده است. این یک هارد فورک است که قرار است شبکه را برای توسعه‌دهندگان دوست‌داشتنی‌تر کند و در نتیجه افراد بیشتری را تشویق کند تا روی بلاک چین بسازند.

با این حال، هارد فورک قربانی تعویق های متعدد شده است که باعث تغییراتی در قیمت ADA شده است. اولین باری که هارد فورک به تعویق افتاد در ماه ژوئن به دلیل اشکالاتی که در شبکه یافت شد، به تعویق افتاد. زمانی که توسعه‌دهندگان شبکه هنوز باگ‌ها را تمام نکرده بودند، تاریخ بعدی باید یک بار دیگر جابه‌جا می‌شد، زیرا می‌خواستند تعامل با آن را ایمن کنند.

به این ترتیب تاریخ عرضه هارد فورک به آگوست منتقل شد. اما برخلاف دو بار قبلی که ارتقاء به تعویق افتاد، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، در ویدئویی به جامعه اطمینان داد که باور ندارد تاخیر بیشتری برای هارد فورک وجود داشته باشد.

ADA trending at $0.5 | Source: ADAUSD on TradingView.com

بنیانگذاران Cardano اخیراً سندی را منتشر کرده اند که نشان می دهد در مورد گره نهایی برای هارد فورک تصمیم گرفته اند. Node 1.35.3 ظاهراً مشکلات مبرم موجود در نسخه‌های قبلی را که راه‌اندازی آن را به تأخیر انداخته بود، برطرف کرده بود و بر اساس آن‌ها برخی از پیشرفت‌های CLI را ارائه کرده بود. بنابراین آنها انتظار دارند که هارد فورک با موفقیت در شبکه اصلی با این گره راه اندازی شود.

Cardano Price ممکن است به خوبی پاسخ دهد

با پاسخ قطعی تر در مورد اینکه آیا هارد فورک Vasil نزدیک به اتمام است، سرمایه گذاران Cardano اطمینان بیشتری برای شروع تصمیم گیری در مورد توکن دارند. ADA هنوز در 0.5 دلار راکد است، اما روند انباشت فعلی نشان می دهد که ممکن است به زودی چرخشی در این مورد ایجاد شود.

همچنین این واقعیت وجود دارد که کل بازار ارزهای دیجیتال پشت سر انتظار ادغام اتریوم به رشد خود ادامه می دهد. توسعه‌دهندگان اتریوم گفته‌اند که انتظار دارند ادغام در ماه سپتامبر اتفاق بیفتد و با توجه به اینکه هارد فورک Vasil پیش از این فعال می‌شود، این دو ارتقای مهم را به هم نزدیک می‌کند.

پیش‌بینی هر دوی این رویدادها احتمالاً یکدیگر را تغذیه می‌کند، با توجه به اینکه هر دو شبکه قرارداد هوشمند هستند و باعث افزایش قیمت می‌شوند. اگر همه عرضه‌ها طبق برنامه پیش بروند، ADA احتمالاً تا پایان سپتامبر به 0.7 دلار خواهد رسید.

Featured image from Zipmex, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا