ارزهای دیجیتال

قیمت Cardano به بالای 0.50 دلار می رسد، آیا قیمت برای شکست آماده است؟

قیمت کاردانو در حال حاضر کمی بالاتر از 0.50 دلار معامله می شود، قیمت دارایی در چند روز گذشته در حال تثبیت بوده است. ADA زیر سطح مقاومت فوری با مشکل مواجه شده است. این سکه چندین بار تلاش کرده است که فلاش بزند، اما هر بار با خرس‌ها مواجه شده است.

از آنجایی که قیمت Cardano به صورت جانبی معامله می شود، نمی توان بلافاصله احتمال شکست را رد کرد. چشم انداز فنی برای ADA نیز با شروع به بهبود قدرت خرید در نمودار شروع به مثبت شدن کرده است.

طی 24 ساعت گذشته، قیمت کاردانو کاهش اندکی را تجربه کرد. در هفته گذشته، ADA 2 درصد از ارزش بازار خود را از دست داد. در حال حاضر سطوح پشتیبانی به ترتیب بین 0.50 و 0.45 دلار است.

قیمت تا زمانی که سکه در دو روز گذشته روند صعودی خود را آغاز کرد، به شکل‌گیری اوج‌ها و پایین‌های بالاتر ادامه داد. در صورتی که چشم انداز فنی همچنان مثبت باقی بماند، ممکن است آلتکوین حرکت قیمت قبلی خود را از سر بگیرد.

قدرت خرید برای ADA در حال حاضر حیاتی است. یک لغزش به پایین تر از سطح معاملات فعلی، ADA را به 0.45 دلار کاهش می دهد، که به این معنی است که خرس ها دوباره کنترل خواهند شد.

تحلیل قیمت کاردانو: نمودار چهار ساعته

Cardano در نمودار چهار ساعته 0.51 دلار قیمت داشت منبع: ADAUSD در TradingView

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.51 دلار معامله می شد. قیمت کاردانو در زیر مقاومت فوری 0.55 دلار در حال مبارزه بود. قیمت Cardano قبلاً الگوی مشابهی را شکل داده بود، جایی که به زیر 0.45 دلار سقوط کرد و از سطح قیمت 0.55 دلار بالا رفت.

اگر ADA شتاب فعلی خود را از دست بدهد، می تواند دوباره در نمودار خود رشد کند. بعلاوه سایر سطوح مقاومت در 0.62 دلار ایستادند. اگر قیمت کاردانو نتواند در سطح 0.45 دلار باقی بماند، ممکن است در جلسات معاملاتی آتی به 0.38 دلار برسد. مقدار ADA معامله شده به رنگ سبز بود که به معنای افزایش قدرت خرید در نمودار بود.

تحلیل فنی

قیمت کاردانو
کاردانو افزایش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته به تصویر کشید منبع: ADAUSD در TradingView

چشم انداز فنی ADA در 24 ساعت گذشته شروع به مثبت شدن کرد. در حالی که سکه سعی داشت در نمودار خود به سمت بالا حرکت کند، خریداران شروع به ورود به بازار کردند. شاخص قدرت نسبی مثبت بود زیرا این اندیکاتور بالای نیم خط دیده می شد.

این قرائت نشان داد که قدرت خرید بالاتر از قدرت فروش در نمودار چهار ساعته است. با افزایش تقاضا برای آلتکوین، قیمت Cardano بالای 20-SMA متوقف شد. این بدان معناست که خریداران در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

قیمت کاردانو
کاردانو یک سیگنال فروش را در نمودار چهار ساعته به تصویر کشید منبع: ADAUSD در TradingView

آلتکوین همچنین سیگنال‌های ترکیبی را در بازه زمانی کوتاه‌تر خود نشان داد. ADA سیگنال فروش را به نمایش گذاشت، اما شتاب خرید هنوز از بین نرفته است. Awesome Oscillator هیستوگرام های قرمز رنگ را در نیم خط خود به تصویر می کشد، AO نشان دهنده حرکت قیمت و تغییرات در همان خط است.

میله های سیگنال قرمز سیگنال فروش در نمودار چهار ساعته هستند.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی، حرکت و معکوس روند را نیز مشخص می کند. MACD تحت یک متقاطع صعودی قرار گرفت و به شکل گیری هیستوگرام های سبز ادامه داد که سیگنال های خرید برای ADA هستند.

هیستوگرام های MACD در حال محو شدن بودند که نشانه نزولی بود. برای اینکه کاردانو از سقف قیمت خود عبور کند، خریداران مهم آن در نمودار مثبت باقی می مانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا