ارزهای دیجیتال

قیمت BCH: سرمایه گذاران ممکن است نخواهند مدت طولانی روی BCH ادامه دهند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

BCH (Bitcoin Cash) شانس خود را برای بهبود یافت زیرا سرمایه بازار ارز دیجیتال هنوز آنقدر بهبود نیافته است. پس از توقف چند شمع در سطح قیمت قبل از سقوط FTX یا نزدیک به آن، هارد فورک بیت کوین به نزول خود ادامه داد.

CoinGecko گزارش می دهد که بیت کوین کش در جدول زمانی هفتگی و دوهفته ای رنگ سبز دارد، اما در نمودارهای روزانه و ماهانه رنگ قرمز دارد.

در اینجا نگاهی گذرا به جنبش BCH داریم:

  • هنگام برخورد با BCH، احتیاط توصیه می شود
  • نشانه های متناقضی از بیت کوین کش وجود دارد
  • گاوها باید خط اصلاح 50 فیب را زیر نظر داشته باشند

این ممکن است نشان دهد که تجارت BCH در بلندمدت ایده خوبی نیست. حداقل الان نه.

همبستگی بیت کوین

همانطور که گفته شد، همبستگی بین بیت کوین و بیت کوین کش در طول اصلاح بازار فوق العاده بالا بود. عقب نشینی آن با نوسان در 0.90s اهمیت قابل توجهی نشان داد.

این احتمال وجود دارد که BCH در کوتاه مدت و میان مدت ضرر بیشتری را تجربه کند زیرا الگوی مثلث افزایشی را نقض می کند.

وقتی این نوشته شد، ارزش سکه در حدود 50 درصد سطح اصلاح فیبوناچی معامله می شد. شکست های اضافی در قسمت پایین کانال رگرسیون وجود دارد. این نشان می دهد که روند نزولی می تواند بارزتر از آنچه در ابتدا تصور می شد باشد.

Chart: TradingView

نوسانات در گسترش باند بولینگر منعکس می شود، اما مقاومت پویا نیز ایجاد می کند. با گسترش این باند، باند میانی نارنجی که در حال حاضر 112.7 دلار است، به عنوان فشار نزولی بر قیمت عمل می کند.

اول، گاوها باید خط اصلاح 50 فیب را زیر نظر داشته باشند، زیرا این هدف فوری خرس ها خواهد بود.

در حال حاضر، خرس ها فاقد حرکت کافی برای پیشروی هستند. با این حال، اگر RSI به منطقه اشباع فروش حرکت کند، این ممکن است تغییر کند، بنابراین حرکت نزولی BCH را تقویت می کند. این در پنجره 4 ساعته است.

حرکت قیمت ها معکوس را نشان می دهد

در مقیاس زمانی روزانه، MFI به وضوح با حرکت قیمت در تضاد است و نشان دهنده یک معکوس است. در حال حاضر، یک معکوس می تواند سطح 38.20 Fib را هدف قرار دهد تا زمین از دست رفته را جبران کند.

در جدول‌های زمانی کوتاه‌تر، معکوس در حال حاضر شکل می‌گیرد. اگر BCH بتواند شمع روزانه را با یک شمع سبز ببندد، احتمال بیشتری برای تجربه یک تجمع امدادی با حمایت خوب خواهد داشت.

حتی زمانی که یک وارونگی در حال شکل گیری است، نمی توان سایر شاخص های فنی را که تصویر متفاوتی را ترسیم می کنند رد کرد.

از آنجایی که RSI به کاهش ادامه می‌دهد، قیمت نیز همین روند را دنبال خواهد کرد. کانال رگرسیون به صورت روزانه مثبت است و احتمال افزایش را نشان می دهد.

اگر روند صعودی ادامه یابد، BCH ممکن است در تلاش برای بازگرداندن سطوح قبل از FTX به سد فیبوناچی 23.60 برسد. با این حال، اگر تعداد خرس ها از گاو نر بیشتر باشد، BCH ممکن است سطح 61.80 Fib را بشکند.

lTvdNBns

BCH total market cap at $2 billion on the daily chart | Featured image from Coin Edition, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا