ارزهای دیجیتال

قیمت ATOM علائم خستگی را به دنبال روند صعودی 3 ماهه نشان می دهد

Cosmos (ATOM) علیرغم کاهش تقاضا به دلیل بازار نزولی توانسته است آن را به پایان برساند.

  • آلت کوین در هفته گذشته 27 درصد افزایش یافت
  • ادغام Cosmos با DOT، ETH برای افزایش تقاضا
  • قیمت ATOM فرسودگی را تجربه می کند

ATOM از ماه ژوئن به طور قابل توجهی صعودی بوده است و در واقع به یکی از ارزهای دیجیتال با عملکرد برتر در سه ماه گذشته لقب گرفته است.

آلتکوین همانطور که در هفته گذشته مشاهده شد در روند صعودی بود و پس از بازگشت از خط حمایت صعودی، تا 27 درصد افزایش یافت.

در مواجهه با یک صعود، ATOM نشانه هایی از عقب نشینی را نشان می دهد، به ویژه از آنجایی که به نظر می رسد اخیراً در منطقه مقاومت کلیدی شناور است.

آیا ATOM ممکن است به مرحله پایان خود نزدیک شود؟ آیا زمان آن فرا رسیده است که دست به دامن شوم؟

ATOM Facing Bearish Retracement

ATOM در ماه می با آزمایش منطقه مقاومت خود دچار افت شدیدی شد. آلتکوین نتوانست از سطح مقاومت کلیدی در 24 و 25 آگوست عبور کند.

همانطور که هست، به نظر می رسد Cosmos در چند روز گذشته در همان سطح از موانع عبور کرده است.

در زمان انتشار، کریپتو در حال تجربه یک اصلاح نزولی است. بر اساس CoinMarketCap، قیمت کریپتو با کاهش 6.19 درصدی کاهش یافته است یا با قیمت 11.84 دلار معامله می شود.

با این حال، فعالیت فروش آن بسیار کم است که ممکن است به به‌روزرسانی‌ها یا پیشرفت‌هایی که در شبکه Cosmos انجام می‌شود مرتبط باشد. احتمال زیادی وجود دارد که این امر بتواند تقاضا برای ATOM را افزایش دهد.

صرف نظر از این، ATOM در دراز مدت در کنار بقیه ارزهای دیجیتال دیگر امیدوارکننده و سالم به نظر می رسد.

ادغام با DOT، ETH برای ماشه پمپ

ادغام Cosmos با Polkadot و پیشرفت‌های دیگر با شبکه‌های دیگر مانند Ethereum Beacon نیز تقاضا برای DOT و بالعکس را افزایش داده است.

این مشارکت‌ها سالم، مشارکتی و برای دو طرف سودمند هستند و می‌توانند قیمت شبکه‌های درگیر را بالا ببرند.

ادغام اتریوم که یک همکاری یا ادغام بین ATOM و Ethereum Beacon Chain است، همچنین زمینه را برای ارتقاء از نظر مقیاس‌پذیری و تقسیم‌بندی که ممکن است در 15 سپتامبر رخ دهد، فراهم کرده است.

گفته می شود که این ادغام به کاهش 99.59 درصدی سطح مصرف انرژی اتریوم کمک می کند زیرا اعتبار سنجی ها جایگزین ماینرها در ذخایر ETH خواهند شد.

حداقل 32 ETH برای شرط بندی مورد نیاز است. با وجود افزایش اخیر، سرمایه‌گذاران همچنان می‌توانند ATOM را با قیمتی با تخفیف دریافت کنند.

مانند سایر ارزهای دیجیتال، ATOM به پایین ترین سطح خود سقوط کرده است. آگوست ماه خوبی برای آلتکوین نبود، زیرا به نظر می رسد سرمایه گذاران در جستجوی ارزهای دیجیتال بادوام تر، آن را رها کرده اند، در حالی که برخی دارایی های خود را بیش از حد فروخته اند.

در حالی که ATOM در طول راه اندازی خود از یک پایه محکم شروع کرد، سقوط کریپتو کار را برای آلتکوین برای عملکرد بهتر در بازار نزولی کاملاً دشوار کرده است.

ATOM total market cap at $3.38 billion on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image from Freepik, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا