ارزهای دیجیتال

قیمت چند ضلعی تا 60 درصد منفجر می شود – آیا MATIC به هدف 1 دلار نزدیک می شود؟

بازار جهانی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 5 درصد افزایش یافت تا معیار 1 تریلیون دلاری را پس بگیرد. قیمت Polygon (MATIC) در هفت روز گذشته بیش از 60 درصد افزایش یافته است و آن را در بین ارزهای دیجیتال با عملکرد برتر قرار داده است.

MATIC در حال حاضر با قیمت 0.927 دلار معامله می شود که 20 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته نشان می دهد، داده های Coingecko روز سه شنبه نشان می دهد. بسیاری از سرمایه گذاران به علت این افزایش غیرمنتظره قیمت فکر می کنند. بیایید فنی را بررسی کنیم.

MATIC حرکت ثابت ثابت خود را حفظ کرده و در حال معاملات بالاتر است و سیگنال‌هایی از روند صعودی ارسال می‌کند. پس از آزمایش مجدد سطح حمایت 0.30 دلار، قیمت آلتکوین خوش بینانه است. در واقع، رفتار قیمت در مقیاس قیمت روزانه یک ساختار بالا-پایین را نشان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی | XRP برای جلوگیری از رکود باید این سطح کلیدی را نقض کند

افزایش حجم معاملات چند ضلعی

افزایش حجم معاملات در مواجهه با یک حرکت قوی، ویژگی‌های صعودی را نشان می‌دهد. در طول یک بازار بسیار آشفته، شکست مقاومت ممکن است زودتر رخ دهد.

بر اساس داده های CoinMarketCap، حجم معاملات 24 ساعته این توکن بیش از 70 درصد افزایش یافته است و در مجموع 1.6 میلیارد دلار ارزش MATIC تغییر کرده است.

تحت تأثیر یک خط روند حمایتی، چند ضلعی (MATIC) از ماه قبل در حال صعود بوده است. در طول این اجرا، آلتکوین اخیراً پس از شکستن سطوح مقاومت از 0.745 دلار عبور کرده است. این نشانه چقدر می تواند این سرعت را حفظ کند؟

در همین حال، اگر قیمت MATIC نتواند در بالای سطح 0.745 دلار باقی بماند، معامله گران ممکن است پیش‌بینی کنند که کاهش متوسطی در خط روند حمایت داشته باشند.

MATIC total market cap at $7.46 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

چند ضلعی روی پایه قوی

Polygon راه حلی برای مقیاس بندی شبکه اتریوم است. اتریوم اولین بلاک چینی بود که قراردادهای هوشمند را شامل شد و آن را به عنوان رهبر بدون چالش در برنامه های غیرمتمرکز معرفی کرد.

با افزایش تعداد قراردادهای هوشمند، اتریوم راه‌هایی برای انجام سریع و کارآمد تراکنش‌ها پیدا کرده است. از این پس شبکه Polygon تأسیس شد.

مطلب پیشنهادی | توکن CEL با وجود ورشکستگی درجه سانتیگراد در حال بهبود است

به گزارش Santiment، فعالیت آدرس MATIC در نتیجه افزایش قیمت اخیر در حال افزایش است. بهبود قیمت MATIC در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال جایگزین بدون مخالفت بوده است.

پس از افزایش 110 درصدی بین 18 ژوئن و 24 ژوئن، Polygon با یک مانع مقاومت در 0.62 دلار مواجه شد. اما پس از یک دوره کوتاه تثبیت، این انسداد برطرف شد.

MATIC از ابتدای ژوئیه تا کنون 80 درصد رشد کرده است و آن را به یکی از سودآورترین ارزهای رمزنگاری شده در اکوسیستم تبدیل کرده است که با توجه به اینکه ارزش سایر دارایی های دیجیتال در این مدت کاهش یافته است، روند را کاهش داده است.

Featured image from Watcher Guru, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا