ارزهای دیجیتال

قیمت پولکادوت به بالای 8 دلار می رسد، چشم را روی 9 دلار قرار می دهد

قیمت پولکادوت به بالای مرز 8 دلار رسیده است. به نظر می رسد که سکه بهبود قیمت را گسترش می دهد زیرا DOT به دنبال عبور از سقف قیمت بعدی خود است. همچنین در نمودار روزانه خود یک الگوی صعودی تشکیل داد.

الگوی جام و دسته ای که پولکادوت در دو ماه گذشته شکل داده است نشان می دهد که گاوها در بازار قوی بودند. الگوی فنجان و دسته معمولاً نشان دهنده ادامه صعودی قیمت است. در هفته گذشته، قیمت پولکادوت بیش از 24 درصد افزایش یافت که نشان دهنده بهبود قوی بود.

DOT در میان 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار، یکی از بالاترین سودآوری ها بوده است. در 24 ساعت گذشته، قیمت پولکادوت 6 درصد افزایش یافت. شاخص‌های فنی روند صعودی را در نمودار نشان داده‌اند و DOT شانس شکستن سقف قیمت را از 9 دلار نشان می‌دهد.

Polkadot برای مدت زمان قابل توجهی با مشکل مواجه شده است زیرا قیمت دارایی زیر قیمت 9 دلار باقی مانده است. قدرت خرید با وجود سقوط اخیر افزایش یافت و نشان داد که گاوها کنترل قیمت را در دست داشتند.

اگر DOT موفق شود از سقف قیمت فوق‌الذکر عبور کند، در این صورت روند صعودی شانس بازپس گیری قیمت توسط خرس‌ها را از بین می‌برد.

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 1.13 تریلیون دلار بود و در 24 ساعت گذشته 1.1 درصد افزایش داشت.

تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار چهار ساعته

پولکادوت در نمودار چهار ساعته قیمتی معادل 8.38 دلار داشت منبع: DOTUSD در TradingView

DOT در زمان نگارش این مقاله با قیمت 8.38 دلار معامله می شد. فشار جزئی گاوها می تواند قیمت پولکادوت را به بالای 9 دلار برساند. از اواسط ژوئن، پولکادوت برای عبور از سقف قیمت فوق‌الذکر تلاش کرد.

اگر DOT موفق شود برای مدت زمان قابل توجهی بالاتر از علامت قیمت 9 دلار معامله کند، می تواند دو رقمی معامله کند. سقوط از سطح قیمت فعلی باعث می شود که آلت کوین به خط حمایت 7.40 دلاری برسد.

قیمت پولکادوت در نمودار چهار ساعته بالاترین رقم را تشکیل داده است، بنابراین احتمال اصلاح قیمت را نمی توان رد کرد. حجم معاملات DOT در جلسه معاملاتی قبلی به میزان قابل توجهی کاهش یافت که نشانه کاهش قدرت خرید بود. با این حال، در زمان انتشار، چشم انداز فنی به افزایش فشار خرید اشاره کرد.

تحلیل فنی

قیمت پولکادوت
پولکادوت بهبود قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته به تصویر کشید منبع: DOTUSD در TradingView

آلت کوین پولکادوت در نمودار چهار ساعته مثبت بود زیرا شاخص های اصلی به همین سمت اشاره می کردند. همانطور که دارایی بالاترین سطح را تشکیل داد، قدرت خرید نیز دوباره ظاهر شد. شاخص قدرت نسبی در بالای نیم خط به تصویر کشیده شد، زیرا خریداران مجدداً صعودی بودن سیگنال اعتماد را به دست آوردند.

یک نزول کوچک در RSI قابل مشاهده است، که به این معنی است که DOT ​​ممکن است حرکت فعلی قیمت خود را از دست بدهد. اگر قدرت خرید ثابت بماند، حرکت بالای 9 دلار قطعی است. قیمت Polkadot درست بالاتر از خط 20-SMA بود که نشان می دهد خریداران در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

مطالب مرتبط | Polkadot بخار را از دست می دهد زیرا DOT 10٪ پس از سود هفتگی کاهش می یابد

قیمت پولکادوت
پولکادوت سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته فلش کرد | منبع: DOTUSD در TradingView

DOT به نشان دادن عملکرد مثبت قیمت در نمودار چهار ساعته ادامه داد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت و جهت قیمت را نشان می دهد. MACD یک نوار سیگنال سبز رنگ کرد که شروع سیگنال خرید پس از عبور از یک متقاطع صعودی است.

باندهای بولینگر نوسانات قیمت و احتمال نوسانات را در آن تعیین می کنند. باندها موازی باقی ماندند که نشانه ای از کنش قیمت محدود با نوسانات قیمت کمتر است. افزایش قدرت خرید می تواند به قیمت پولکادوت کمک کند تا سقف قیمت فوری خود را بشکند.

مطالب مرتبط | کیف‌پول‌های داغ سولانا از حملات مداوم رنج می‌برند، تا کنون تقریباً ۵ میلیون دلار به سرقت رفته است

Featured image from PixelPlex, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا