ارزهای دیجیتال

قیمت لونا کلاسیک (LUNC) علیرغم پیشرفت‌های جدید، تحت فشار نزولی قرار گرفت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت LUNA Classic (LUNC) در 24 ساعت گذشته کاهش جدیدی را تجربه کرده است. در آن بازه زمانی، آلت کوین 1 درصد کاهش یافت. در هفته گذشته، LUNC به ارزش 2.5 درصد افزایش یافت. بسیاری از سودهای هفتگی به دلیل زیان در نمودار روزانه از دست رفته است.

در حال حاضر، LUNC تثبیت را در زیر علامت مقاومت فوری خود نشان می دهد. با سقوط FTX، LUNC مدتی است که تحت تأثیر نزولی قرار گرفته است. طی ماه گذشته، سکه بیش از 10 درصد از ارزش بازار خود را از دست داده است.

در بخش توسعه، یک به روز رسانی جدید وجود دارد. این معرفی بسته جدید آلفا برای TerraDart است. TerraDart یک Dart SDK است که برای نوشتن برنامه‌هایی استفاده می‌شود که با بلاک چین Terra در تعامل هستند، که بسته جدیدی به نام Alpha را راه‌اندازی کرده است. بسته آلفا برای برقراری ارتباط با بلاک چین LUNC در محیط های فلاتر و دارت در دسترس بوده است.

مطالب مرتبط: Yearn Finance: آنچه در سه ماهه پایانی 2022 برای قیمت YFI در نظر گرفته شده است

تجزیه و تحلیل قیمت Luna Classic (LUNC): نمودار یک روزه

Luna Classic در نمودار یک روزه 0.00016 دلار قیمت داشت منبع: LUNCUSD در TradingView

LUNC در زمان انتشار با قیمت 0.000162 دلار مبادله می کرد. آلتکوین به دلیل ضررهای روزانه از 0.000170 دلار سقوط کرد. حتی با وجود تحولات در اکوسیستم، قیمت LUNC تا حد زیادی بدون تغییر باقی می ماند. سقف قیمت سفت و سخت در 0.000175 دلار بود، اما تقاضا برای سکه برای گاوها بسیار کم بود. هنگامی که آلتکوین از مرز 0.000175 دلار سقوط کرد، مسیر آسانی برای رسیدن به سطح روانی 0.00019 دلار خواهد بود.

از طرف دیگر، با انباشت کمتر، LUNC به نزدیکترین خط حمایتی خود 0.000148 دلار نگاه می کند. سقوط از مرز 0.000148 دلار، LUNC را به 0.00012 دلار می رساند. مقدار LUNC معامله شده در جلسه گذشته پایین بود که نشان دهنده قدرت نزولی است.

تحلیل فنی

لونا کلاسیک
لونا کلاسیک به کاهش قدرت خرید در نمودار یک روزه اشاره کرد منبع: LUNCUSD در TradingView

در ماه گذشته، سکه یک واگرایی صعودی را نشان داد و پس از آن LUNC افزایش جزئی در قیمت را نشان داد. با وجود آن، گاو نر نتوانست بر روی قدرت خود بسازد. شاخص قدرت نسبی نزدیک به علامت 40 بود که به این معنی بود که سکه به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کرد.

به طور مشابه، قیمت LUNC کمتر از خط میانگین متحرک 20-Simple بود که نشان دهنده کمبود تقاضا بود. این قرائت همچنین نشان می دهد که فروشندگان حرکت قیمت در بازار را هدایت می کنند.

لونا کلاسیک
لونا کلاسیک در نمودار یک روزه جریان سرمایه کم ثبت کرد | منبع: LUNCUSD در TradingView

در زمینه خرید قدرت، جریان سرمایه نیز به دلیل عدم علاقه سرمایه گذاران کاهش یافته است. جریان پول Chaikin جریان های ورودی و خروجی سرمایه را در یک نقطه مشخص نشان می دهد. این شاخص زیر خط نیم بود که به معنای جریان کم سرمایه بود.

مطالب مرتبط: اتریوم: معیارهای زنجیره‌ای و اجتماعی گاوها در مقابل را آشکار می‌کنند. نبرد خرس – چه کسی برنده است؟

شاخص حرکت جهت دار جهت و روند کلی قیمت دارایی را نشان می دهد. DMI منفی بود زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) زیر 25 بود که نشان دهنده کاهش قدرت در قیمت فعلی است.

در حال حاضر، LUNC 100٪ کمتر از بالاترین رکورد خود که تقریباً هشت ماه پیش تضمین شده بود، معامله می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا