ارزهای دیجیتال

قیمت لایت کوین واگرایی نزولی را ثبت می کند، چه چیزی دریافت می شود؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

پس از سقوط FTX در 9 نوامبر، قیمت لایت کوین یک حرکت صعودی قابل توجه قیمت را آغاز کرد. سرمایه گذاران همچنان در سود باقی می مانند. با این حال، یک نزول ممکن است در راه باشد. شاید این لزوماً هنوز پایان گاو نر نباشد.

اگرچه LTC پس از ثبت کاهش 7.1 درصدی در نمودار روزانه به سمت جنوب حرکت می کند، با توجه به سود هفتگی، قیمت لایت کوین افزایش 16 درصدی خود را حفظ کرده است. اکنون خرس ها وارد بازار شده اند و روند صعودی را متوقف کرده اند.

یک جهش به بالای نقطه مقاومت فوری در جلسه معاملاتی بعدی، خرس ها را دوباره متوقف می کند. در نمودار روزانه، قیمت لایت کوین یک واگرایی نزولی تشکیل داده است. این اغلب نشان دهنده فروش آف در بازار است. از آنجایی که خریداران همچنان بر فروشندگان در نمودار غلبه می کنند، بازیابی پس از فروش نباید دشوار باشد. حرکت به بالای مرز 75 دلار نیز می تواند به رالی دیگری دامن بزند.

مطالب مرتبط: تحلیلگر مشهور می گوید: پایین ترین سطح بیت کوین نزدیک است، اما افت به این سطح ممکن است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نمودار یک روزه

لایت کوین در نمودار یک روزه 71 دلار قیمت داشت منبع: LTCUSD در TradingView

LTC در زمان انتشار به قیمت 71 دلار حراج می کرد. در 24 ساعت گذشته، LTC نشان داد که شتاب صعودی یک هفته‌ای آن در حال کاهش است. مقاومت فوری برای سکه در 73 دلار بود. اگر خریداران همچنان حضور داشته باشند، ممکن است سکه به سطح فوق‌الذکر بازگردد.

باید دید آیا LTC می تواند بالای 73 دلار بماند یا خیر. از سوی دیگر، کاهش قیمت از 73 دلار می تواند آلتکوین را به 65 دلار بکشاند. از آنجایی که سرمایه گذاران هنوز نسبت به LTC خوش بین هستند، بهبود باید سریع باشد. در این صورت، لایت کوین می تواند به 61 دلار و سپس به 58 دلار کاهش یابد. یک بهبود سریع می تواند قیمت آلتکوین را به 93 دلار برساند و سپس LTC می تواند به سقف قیمت روانی 100 دلار برسد.

تحلیل فنی

قیمت لایت کوین
لایت کوین واگرایی نزولی را در نمودار یک روزه ایجاد کرد منبع: LTCUSD در TradingView

چشم انداز فنی LTC خوش بینانه باقی مانده است و هنوز احساسات نزولی اخیر را در بر نگرفته است. با این حال، LTC یک واگرایی نزولی در نمودار ایجاد کرده است. واگرایی نزولی با یک فروش دنبال می شود. شاخص قدرت نسبی کاهش یافت و زیر 60 بود که نشان می‌دهد تعداد خریداران در حال کاهش است اما همچنان از فروشندگان بیشتر است.

قیمت لایت کوین بالاتر از میانگین متحرک 20 ساده نشان داده شد زیرا سکه همچنان سودآور است. خریداران حرکت قیمت را هدایت می کردند. این همچنین به این نکته اشاره کرد که لایت کوین باید بتواند به زودی در صورت فروش به بازار بازگردد.

قیمت لایت کوین
لایت کوین افزایش سرمایه ورودی را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: LTCUSD در TradingView

شاخص های لایت کوین در مکاتبات با خریداران بیشتر از فروشندگان، چشم انداز یکسانی را نشان می دهند. جریان پول Chaikin که نشان‌دهنده جریان‌های ورودی سرمایه است، بالاتر از خط نیمه بود که به این معنی بود که سرمایه‌گذاران آلت‌کوین را جمع‌آوری می‌کردند.

شاخص جهت دار متوسط ​​نیز در کنار خریداران قرار گرفت. قدرت حرکت قیمت را نشان می دهد. ADX کمی بالاتر از علامت 20 بود، که به این معنی بود که حرکت قیمت در زمان نوشتن این مقاله در حال افزایش بود.

مطالب مرتبط: Dogecoin در 7 روز گذشته 25% صعود می کند، در 7 روز گذشته به 10 سکه برتر می رسد – آیا می تواند تا سال 2023 به 1 دلار برسد؟

Featured image from Unsplash, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا