ارزهای دیجیتال

قیمت سولانا پس از انتشار داده های CPI نشانه هایی از شکست را نشان می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته 6 درصد افزایش یافته است. از آنجایی که بازار گسترده‌تر حرکت رو به بالا قیمت را تضمین می‌کند، اکثر آلت‌کوین‌ها از این روند پیروی کرده‌اند.

انتشار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) که معیار مهمی برای سنجش تورم است، نشان داد که تورم ایالات متحده از 7.7 درصد در ماه گذشته به 7.1 درصد کاهش یافته است. آمار.

داده‌ها نشان می‌دهد که تورم مصرف‌کننده کاهش یافته است و باعث افزایش قیمت‌های آتی سهام شده است. با توجه به این گزارش، بازار کریپتو نیز نشانه هایی از بهبود را نشان داده است.

به عنوان مثال، سولانا در چند هفته گذشته در حال تحکیم بود. در زمان مطبوعات، با این حال، آن را چشم به یک شکست در صعودی بوده است. چشم انداز فنی سکه به نفع گاوها شروع شده است که نشان دهنده انباشت در نمودار است.

از آنجایی که تقاضا برای آلتکوین در حال بهبود است، خریداران علاقه خود را به نمودار نشان داده اند. طی هفته گذشته، سکه 1.6 درصد از دست داد و سودهای روزانه توانسته است بیشتر زیان سکه را خنثی کند.

ارزش بازار سولانا نیز افزایش یافته است که نشان دهنده قدرت صعودی در بازار است. با این حال، برای SOL مهم است که از چند موانع قیمتی عبور کند تا به سیر صعودی قیمت خود ادامه دهد.

تحلیل قیمت سولانا: نمودار یک روزه

سولانا در نمودار یک روزه 13.80 دلار قیمت داشت منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 13.80 دلار تغییر می کرد. پس از انتشار داده های CPI ایالات متحده، سکه در طول روز افزایش یافته است. مقاومت سربار برای سولانا اکنون در انتظار 15 دلار است که با شکستن آن، سکه می تواند از مرز 20 دلار عبور کند.

اگرچه خرید قدرت باید در بازار ثابت بماند، سناریوی عقب نشینی قیمت بعید است اما غیرممکن نیست، که در آن SOL به 12 دلار و سپس به 10 دلار کاهش می یابد. مقدار سولانا معامله شده در آخرین جلسه قدرت صعودی را نشان داد که نشان دهنده افزایش خریداران در نمودار است.

تحلیل فنی

قیمت سولانا
سولانا تقاضا را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: SOLUSD در TradingView

قیمت دارایی چند هفته است که ازدحام را به تصویر می کشد. در امتداد یک خط روند نزولی معامله می‌شود، اما قیمت سولانا اکنون در انتظار شکست است. اگر این اتفاق بیفتد، SOL از منطقه قیمتی 23 دلار بالاتر خواهد رفت. این به معنای افزایش قیمت 64 درصدی برای سکه است.

شاخص قدرت نسبی از مرز 40 عبور کرد و به نیم خط نزدیک شد، که نشان دهنده افزایش قابل توجه قدرت خرید بود. این شاخص حتی یک واگرایی صعودی ایجاد کرد که معمولاً نشان دهنده افزایش قدرت خرید است.

با توجه به افزایش انباشت، SOL بالاتر از خط 20-Simple Moving Average حرکت کرد، به این معنی که خریداران حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

قیمت سولانا

Solana depicted buy signal on the one-day chart | Source: SOLUSD on TradingView

در مکاتبه با خریداران بیشتر، SOL سیگنال های خرید را در نمودار ثبت کرد. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) که حرکت قیمت را اندازه گیری می کند، متقاطع صعودی را تجربه کرد. این خبر خوبی برای خریداران است، زیرا به عنوان نقطه ورود آنها برای تضمین سود عمل می کند.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین به بالای 18200 دلار می رسد – داده های CPI بهتر از حد انتظار می شود

شاخص حرکت جهت دار (DMI) هنوز عملکرد مثبت قیمت را منعکس نمی کرد زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) قرار داشت. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) درست زیر 40 بود که نشان دهنده قدرت حرکت صعودی قیمت بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا