ارزهای دیجیتال

قیمت سولانا مثبت است زیرا نزدیک به 44 دلار معامله می شود، آیا گاوها به نمودار بازگشته اند؟

قیمت سولانا دوباره سعی کرده است تا قیمت 44 دلار را دوباره مشاهده کند و تا زمانی که سکه حرکت بعدی خود را نشان دهد، مسئله زمان است. در هفته گذشته سکه 14 درصد افزایش یافت و در یک روز گذشته نزدیک به 3 درصد افزایش ارزش بازار داشت.

سکه در 24 ساعت گذشته بهبودی ثابتی را نشان داده است. در حال حاضر نیروی صعودی به طور قابل توجهی در بازار ایجاد شده است و می تواند قیمت SOL را با تقاضای پایدار افزایش دهد. چشم انداز فنی سکه در زمان نگارش این مقاله مثبت بود.

قیمت سولانا قبلاً در گذشته نتوانسته بود از مرز 44 دلار عبور کند. برای اینکه SOL در نهایت از آن سطح عبور کند، تقاضا باید به طور مداوم افزایش یابد. اگر سکه بالاتر از سطح 44 دلار باقی نماند، در نزدیکی منطقه حمایتی خود معامله می شود. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز به 1.21 تریلیون دلار رسید افزایش 0.6 درصدی در 24 ساعت گذشته

تحلیل قیمت سولانا: نمودار چهار ساعته

سولانا در نمودار چهار ساعته 44.79 دلار قیمت داشت منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 44.79 دلار معامله می شد. پس از چندین بار تلاش، گاوها دوباره تلاش کردند تا از سطح قیمت فوق‌الذکر عبور کنند. مقاومت سربار برای سکه 46 دلار بود، با این حال، عبور از منطقه قیمتی 44 دلار، خود چالشی برای گاوها خواهد بود، زیرا گاوها قبلاً دو بار شکست خورده بودند.

حمایت محلی برای قیمت سولانا 40 دلار بود. اگر گاوها بتوانند از سطح قیمت 46 دلار عبور کنند، می تواند سطح قیمت 50 دلار را نیز لمس کند. مقدار SOL معامله شده در جلسه قبل افزایش یافت که نشان دهنده افزایش قدرت خرید است.

تحلیل فنی

قیمت سولانا
سولانا فشار خرید بیشتری را در نمودار چهار ساعته نشان داد منبع: SOLUSD در TradingView

چشم انداز فنی SOL منعکس کننده روند صعودی در نمودار چهار ساعته است. لحظه ای که قیمت سولانا افزایش یافت، اندیکاتورها همان احساسات را منعکس کردند.

شاخص قدرت نسبی بالاتر از 60 علامت بود که به این معنی بود که خریداران در زمان انتشار از فروشندگان پیشی گرفتند زیرا تقاضا برای آلت کوین افزایش یافت.

قیمت سولانا نیز بالاتر از خط 20-SMA بود و این بدان معنی بود که خریداران در ایجاد حرکت قیمت مسئول هستند. SOL بالای 50-SMA و 200-SMA بود که نشان دهنده افزایش حرکت صعودی است.

قیمت سولانا
سولانا سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته به تصویر می کشد منبع: SOLUSD در TradingView

هفته گذشته برای SOL برای سکه بسیار مفید بود. در هفته گذشته گاوها شتاب بیشتری گرفتند و به همین دلیل است که صعود به مرز 44 دلار ممکن بود. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و معکوس ها را به صورت یکسان نمایش می دهد.

MACD یک متقاطع صعودی را تجربه کرد و نوارهای سیگنال سبز را تشکیل داد که مطابق با سیگنال خرید و افزایش تقاضا است. جریان پول Chaikin به ورودی و خروجی سرمایه اشاره دارد. CMF از نیمه خط عبور کرد و به یک منطقه مثبت رسید که به معنای افزایش جریان سرمایه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا