ارزهای دیجیتال

قیمت سولانا در تثبیت شد، قادر به عبور از سطح 40 دلار نیست

قیمت سولانا به صورت جانبی معامله می شود زیرا آلت کوین نتوانسته از مرز قیمت 40 دلار عبور کند. آلت کوین اخیراً ضربه ای را تجربه کرده است زیرا هزاران کیف پول به دلیل یک سوء استفاده از دارایی های خود تخلیه شده اند. آخرین سوء استفاده به هکرها اجازه داده بود تا با استفاده از کلیدهای خصوصی وجوه را تخلیه کنند.

پس از حمله به شبکه، ارزش سولانا به سرعت به 38 دلار کاهش یافت. قیمت سولانا اکنون در سطح 40 دلار گیر کرده است.

سطح حمایت فعلی برای سکه در 40 دلار بود و اگر در قیمت فوق الذکر باقی بماند، SOL ممکن است به 36 دلار سقوط کند. بیت کوین نیز پس از سقوط جزئی کینگ کوین در نمودار خود در دو روز گذشته، در سطح 23000 دلار تثبیت شده است. آلت کوین ها نیز به شیوه ای مشابه تحت تأثیر قرار گرفته اند.

در مورد سولانا، قدرت خرید سکه به دلیل شکست اخیر کاهش یافت. خوشبختانه، تنها تعداد مشخصی از کیف پول ها تحت تأثیر قرار گرفتند و شبکه Solana به خطر نیفتاد. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 1.14 تریلیون دلار بود 0.4٪ تغییر منفی در 24 ساعت گذشته

تحلیل قیمت سولانا: نمودار چهار ساعته

سولانا در نمودار چهار ساعته 40.2 دلار قیمت داشت منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 40.2 دلار مبادله می کرد. این سکه هنوز از اصلاحی که پس از عبور از مرز 46 دلار تجربه کرد، بهبود نیافته است.

از دست دادن وجوه اخیر از برخی حساب ها قطعاً بهبود سولانا را به عقب انداخته است.

مقاومت سربار برای سکه در 41 دلار بود، با این حال، قیمت سولانا می‌تواند تز نزولی را باطل کند، به محض اینکه بتواند قیمت خود را بالاتر از قیمت 46 دلار نگه دارد.

از سوی دیگر، سطح حمایت از قیمت سولانا 36 دلار بود. کاهش از 36 دلار، دارایی را به 34 دلار کاهش می دهد. حجم معامله سولانا در جلسه گذشته اندکی کاهش یافت که نشان دهنده کاهش قدرت فروش بود.

اگر قیمت سولانا به روند نزولی ادامه دهد، به زودی آلت کوین زیر مثلث صعودی معامله می شود که نزولی بودن را تایید می کند.

تحلیل فنی

قیمت سولانا
سولانا در نمودار چهار ساعته افزایش قدرت خرید را نشان داد منبع: SOLUSD در TradingView

آلت کوین کاهش ارزشی را در فشار خرید ثبت کرد زیرا دارندگان سولانا برای فروش سکه به دلیل . بر سر حمله با این حال، در چند جلسه معاملاتی گذشته، سکه افزایش قدرت خرید را نشان داد.

شاخص قدرت نسبی در حال حرکت بالای نیم خط بود که به این معنی بود که خریداران در زمان نوشتن بر فروشندگان غالب بودند.

قیمت سولانا نیز بالاتر از خط 20-SMA مشاهده شد که به این معنی بود که خریداران حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

این می تواند یک اقدام صعودی قیمت برای سکه باشد. اگر خریداران موقعیت خود را در بازار حفظ کنند، SOL می تواند به زودی ادغام خود را بشکند.

مطالب مرتبط: کیف‌پول‌های داغ سولانا مورد حمله مداوم قرار گرفته‌اند، تا کنون تقریباً ۵ میلیون دلار به سرقت رفته است

قیمت سولانا
سولانا سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته نشان داد | منبع: SOLUSD در TradingView

چشم انداز فنی SOL به صعود در نمودار اشاره دارد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی نشان دهنده حرکت قیمت و تغییر در روند است. MACD پس از یک متقاطع صعودی، هیستوگرام های سبز رنگ را به نمایش گذاشت.

این قرائت با سیگنال خرید برای سولانا گره خورده بود. باندهای بولینگر نوسان قیمت و نوسان قیمت را نشان می دهند. باندها گسترده و موازی بودند که به این معنی بود که قیمت سولانا شاهد نوسان شدید نخواهد بود.

مطالب مرتبط: TA: سولانا پس از هک 5 میلیون دلاری برای شکستن مقاومت کلیدی تلاش می کند

Featured image from US News Money, Charts from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا