ارزهای دیجیتال

قیمت سولانا در افق نزولی است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد کاهش یافت و در نقطه قرمز قرار گرفت. قیمت دارایی طی چند هفته گذشته در حال تثبیت بوده است. SOL در تلاش است تا از مقاومت فوری خود عبور کند، که باعث افزایش بیشتر نزول سکه شده است. در هفته گذشته، آلت کوین بیش از 4 درصد کاهش یافت.

گاوها در لحظه ای که سولانا تلاش کرد از مرز قیمت 14 دلار عبور کند خسته شدند. چشم انداز فنی حاکی از آن است که فروشندگان اقدام به قیمت گذاری در بازار کرده اند. پس از یک روند صعودی کوتاه تا مرز 13.98 دلار، این ممکن است دوباره تصحیح سکه باشد.

با این حال، سکه فاقد هرگونه علامت برگشت صعودی در نمودار روزانه خود بود. تنها راه برای SOL برای ثبت برخی سودها این است که آلتکوین سقف قیمت 15 دلار را به عنوان سطح حمایت لغو کند. سولانا همچنین در یک خط روند نزولی معامله می‌کند و احتمال برگشت قیمت را در حال حاضر نادیده می‌گیرد.

خروج از خط روند نزولی دشوار به نظر می رسد، زیرا علاقه خرید در نمودار تیره و تار بود. خرس ها فقط در صورتی می توانند باطل شوند که SOL بالاتر از خط مقاومت 29 دلاری حرکت کند. ارزش بازار دارایی نیز در زمان انتشار کاهش یافته بود که نشان دهنده نزولی بودن آلت کوین است.

تحلیل قیمت سولانا: نمودار یک روزه

سولانا در نمودار یک روزه 13.19 دلار قیمت داشت منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 13.19 دلار معامله می شد. از زمانی که SOL کف قیمتی 15 دلاری را از دست داد، یک سقوط آزاد برای دارایی بوده است. مقاومت فوری برای SOL در 14 دلار و سپس 15 دلار بود. تا زمانی که سکه تثبیت شده باقی بماند، شکستن علامت 15 دلار بعید به نظر می رسد.

با این حال، ادامه حرکت جانبی قیمت می‌تواند قیمت سولانا را به پایین‌ترین حد در نمودار برساند. اگر سکه حمایت 13 دلاری خود را از دست بدهد، مستقیماً به 10 دلار سقوط می کند. ناتوانی در باقی ماندن بالاتر از سطح قیمت 10 دلار نیز می تواند آلتکوین را به 4 دلار بکشاند که به معنای سقوط 70 درصدی آلتکوین است. مقدار سولانا معامله شده در جلسه گذشته پایین بود که نشان دهنده حرکت نزولی است.

تحلیل فنی

قیمت سولانا
سولانا در نمودار یک روزه قدرت خرید پایینی داشت | منبع: SOLUSD در TradingView

آلتکوین اخیراً در ماه گذشته از منطقه اشباع فروش بازدید کرده است. بهبود از آن نقطه قابل توجه نبوده است، زیرا در بیشتر بخش های ماه دسامبر، آلتکوین در دست فروشندگان بود. شاخص قدرت نسبی به زیر 40 سقوط کرد و قدرت فروش در نمودار را تایید کرد.

به طور مشابه، قیمت سولانا زیر خط میانگین متحرک 20-Simple بود که نشان دهنده تقاضای پایین برای آلتکوین است. همچنین به این معنی بود که فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار بودند.

قیمت سولانا
سولانا سیگنال خرید را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: SOLUSD در TradingView

سایر شاخص‌های فنی به سیگنال خرید سکه اشاره می‌کنند، هرچند که در حال کاهش است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی روند قیمت و حرکت را نشان می دهد. MACD نوارهای سیگنال سبز رو به کاهش را به تصویر می کشد که به سیگنال خرید گره خورده است.

با توجه به کاهش اندازه سیگنال ها، خریداران روی آن عمل نمی کنند. باندهای بولینگر که نوسانات را نشان می‌دهند، محدود باقی ماندند، که نشان‌دهنده محدوده معاملاتی محدود برای سکه و احتمال شکست قیمت است. با کنار آمدن اندیکاتورها در کنار خرس‌ها، شکست احتمالاً می‌تواند در جهت نزولی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا