ارزهای دیجیتال

قیمت سولانا تلاش می کند تا بازگردد، اما آیا از 15 دلار عبور می کند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

پس از یک دوره کاهش قیمت، قیمت سولانا در نهایت بهبود قابل توجهی در نمودار پیدا کرد. در هفته گذشته، سکه بیش از 9 درصد افزایش یافته است. اگرچه SOL ممکن است به آرامی در حال افزایش باشد، اما از نقطه نظر فنی، آلتکوین بهبود یافته است و ممکن است در جلسات معاملاتی آتی افزایش یابد.

خریداران به تدریج دوباره وارد بازار شدند که نشان می داد SOL انباشت را ثبت کرده است. با این حال، جریان سرمایه کم باقی ماند. با افزایش قیمت ثابت، جریان سرمایه نیز تغییر مثبتی را ثبت خواهد کرد.

اکنون که SOL هر روز سودهای کوچکی به دست آورده است، نشان مقاومت بعدی سکه 15 دلار است. اگر قیمت سولانا از 15 دلار عبور کند، سکه می تواند تا 18 دلار افزایش یابد. اگرچه قیمت سولانا نشانه هایی از بهبود را نشان داده است، هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا سکه از جنگل خارج شده است یا خیر. یک فشار خرس ها، SOL را به نزدیک ترین سطح پشتیبانی خود می رساند.

تحلیل قیمت سولانا: نمودار یک روزه

سولانا در نمودار یک روزه 13.73 دلار قیمت داشت منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 13.73 دلار معامله می شد. در حال حاضر، SOL بالای خط حمایت 13 دلاری قرار داشت. برای فروپاشی سولانا از مرز 14 دلار، نیاز به حمایت خریداران و بازار گسترده‌تر وجود دارد.

با توجه به اینکه آلتکوین بسیار نزدیک به آن سطح معامله می‌شود، نباید از سقف قیمت فوق‌الذکر گذشت. از سوی دیگر اولین حمایت از قیمت سولانا 13 دلار بود. اگر بالاتر از آن باقی بماند، سکه به 10.50 دلار کاهش می یابد. مقدار سولانا معامله شده در جلسه گذشته سبز بود که نشان دهنده ترجیح صعودی است.

تحلیل فنی

قیمت سولانا
سولانا افزایش قدرت خرید را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در ماه نوامبر شاهد سقوط بسیار بود. این آلتکوین دو بار در این ماه وارد منطقه اشباع فروش شد. با این حال، در زمان انتشار، سولانا افزایش تقاضا را به تصویر کشیده بود.

شاخص قدرت نسبی افزایشی را نشان داد و به مرز 40 نزدیک شد. این قرائت نشان دهنده افزایش انباشت بود. قیمت سولانا نیز بالاتر از خط میانگین متحرک 20-Simple بود که نشان دهنده صعودی بودن و اینکه خریداران حرکت قیمت را در بازار به حرکت در می آورند.

قیمت سولانا
سولانا کاهش ورودی سرمایه را در نمودار یک روزه | منبع: SOLUSD در TradingView

از نظر منافع سازمانی، SOL ماه ها عملکرد عادی را ثبت کرده است. علیرغم بهبود نمودار، جریان سرمایه ورودی SOL پایین مانده است که بیشتر به دلیل ضعف بازار گسترده تر است. جریان پول Chaikin (CMF) ورودی و خروجی سرمایه را نشان می دهد.

CMF زیر خط نیم بود، که نشان می دهد جریان خروجی بیشتر از جریان ورودی است. Awesome Oscillator (AO) روند و حرکت قیمت را نشان می دهد. AO با نوارهای سیگنال سبز مثبت بود که به سیگنال خرید آلتکوین گره خورده بود. این همچنین سود بیشتری را برای سرمایه گذاران سولانا به همراه داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا