ارزهای دیجیتال

قیمت سولانا به 47 دلار می رسد زیرا گاوهای SOL از خرس های مزاحم پیشی می گیرند

قیمت سولانا (SOL) از روز اول هدف خود را بسته است.

  • قیمت سولانا بسیار صعودی است
  • قیمت به شدت به 47 دلار افزایش یافت
  • مقاومت جفت کلید SOL/USD در 49.5 دلار مشاهده شد

شاهدی بر آن است که قیمت SOL با افزایش قیمت به 47 دلار بسیار صعودی رفتار کرده است. گاوها چند روزی است که با هماهنگی یک روند صعودی سازگار هستند.

سولانا با وجود اصلاح، سیگنال‌های روند صعودی را نشان می‌دهد

در واقع، به دلیل مقاومت سرسختانه، قیمت SOL اوایل دیروز به 48.4 دلار افزایش یافت. ظاهراً یک افزایش کوتاه مدت بود و سپس قیمت به همان سطح بازگشت. قابل ذکر است که جفت SOL/USD به حرکت رو به جلو ادامه می دهد. مقاومت بعدی این جفت ارز در 49.5 دلار مشاهده می شود.

در یک بازه زمانی یک روزه، قیمت SOL چند ساعت پیش روند صعودی چشمگیری را نشان داد زیرا با قیمت 47 دلار معامله شد. علاوه بر این، قیمت جفت SOL/USD نیز همانطور که در 24 ساعت گذشته مشاهده شد، 0.40 درصد کاهش یافته است.

مطابق با CoinMarketCapجفت SOL/USD در حال تصحیح است و اکنون با قیمت 44.34 دلار یا افت 5.65 درصدی در زمان انتشار معامله می شود. حجم کل برای SOL 42.05٪ افزایش یافته است یا در حال حاضر به $1,372,667,870 رسیده است. قیمت سولانا نیز در چند روز گذشته سود 18.93 درصدی را ثبت کرد زیرا قیمت در روند صعودی قرار داشت.

نوسانات برای SOL افزایش یافته است، همانطور که در واگرایی باندهای بولینگر ارائه شد که به نوسانات شدید در روزهای آینده اشاره می کند. باند بالایی بولینگر در 47 دلار مشاهده می شود که قیمت به طور فعال بالاتر از این سطح معامله می شود. از سوی دیگر، باند پایین در علامت 36 دلار دیده می شود که نشان دهنده فعال ترین پشتیبانی از SOL است. علاوه بر این، میانگین میانگین نیز در سطح 41.7 دلار درست پایین تر از MA مشاهده شده در سطح 43.1 مشاهده می شود.

RSI برای SOL اکنون در شاخص 64 برجسته است و به نظر می رسد که به سمت بالا معامله می شود که نشان دهنده یک چرخش قوی در فشار خرید است. احساسات کلی SOL هنوز بسیار خوش بینانه است.

قیمت SOL برای آزمایش مجدد 49.5 دلار

در شهرت زمانی 4 ساعته، نمودار نشان می دهد که نقض قیمت به شدت صعودی بوده و در اوایل امروز شاهد صعود به سمت بالا بوده است. به نظر می رسد که این روند تقریباً 16 ساعت پس از یک اصلاح روند صعودی داشته باشد. قابل توجه است که قیمت SOL در چهار ساعت گذشته مقداری عقب نشینی را نشان داد حتی اگر گاوها تسلط بیشتری به دست آورند.

Chart from TradingView.com

نوسانات سکه همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود با گسترش باندهای بولینگر به اوج خود رسیده است و اندیکاتورها حاکی از یک شکست رو به بالا هستند که نشان دهنده روند صعودی در روزهای آینده است.

باند بالایی دقیقاً در سطح 48.3 دلار دیده می شود که مقاومت سکه را کلید می زند، در حالی که باند پایین یا حمایت کلید در 41.5 دلار مشاهده می شود. RSI در شاخص 68 مشاهده می شود که نزدیک به خط منطقه اشباع خرید است و حرکت رو به بالا RSI حاکی از افزایش فشار خرید است.

قیمت SOL قطعا در چند روز گذشته بهبود یافته است و انتظار می‌رود منطقه مقاومت 49.5 دلاری را در چند ساعت آینده دوباره آزمایش کند.

dnsFwwVH

SOL total market cap at $15.2 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Altcoin Buzz, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا