ارزهای دیجیتال

قیمت زنجیره‌ای تثبیت می‌شود، گاوها تا چه زمانی می‌مانند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت لینک زنجیره ای طی روز گذشته روندی نزولی داشته است. در 24 ساعت گذشته، سکه تنها 0.4 درصد افزایش داشته است.

احساسات گسترده‌تر قیمت بازار به وجود آمده است و بسیاری از آلت‌کوین‌های بزرگ از این روند پیروی کرده‌اند. در هفته گذشته، چین لینک نزدیک به 6 درصد افزایش یافته است.

در محدوده قیمت 7 دلار به مبارزه ادامه می دهد. برای اینکه سکه دوباره شاهد نیروی صعودی باشد، ضروری است که LINK بالاتر از سطح قیمت 8 دلار حرکت کند.

چشم انداز فنی LINK همچنین نشان می دهد که قدرت صعودی شروع به خروج از بازار کرده است. تقاضا برای آلتکوین کاهش یافته است که باعث افزایش تعداد فروشندگان شده است.

با وجود بهبودی که قیمت چین لینک در هفته گذشته ثبت کرد، سکه قدرت خرید مثبتی را تجربه نکرد.

این تاکید کرد که LINK برای افزایش تقاضا در نمودار باید از نقطه مقاومت بعدی خود عبور کند. اگر قدرت خرید همچنان پایین بماند، Chainlink به زودی از نزدیکترین سطح پشتیبانی خود بازدید خواهد کرد.

در حال حاضر، آلتکوین در 86 درصد پایین ترین سطح خود نسبت به بالاترین قیمت خود که در ماه می 2021 تضمین کرده بود، معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نمودار یک روزه

Chainlink در نمودار یک روزه 7.14 دلار قیمت داشت منبع: LINKUSD در TradingView

LINK در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.14 دلار معامله می شد. آلتکوین در 24 ساعت گذشته به سمتی حرکت کرده است. این می تواند برای گاوها دشوار باشد زیرا تقاضا برای سکه همچنان در حال کاهش است.

Chainlink باید از مقاومت بالای 7.36 دلار و 7.71 دلار عبور کند تا سطح 8 دلار را پس بگیرد. هنگامی که LINK شروع به معامله در سطح 8 دلار کرد، حرکت صعودی می تواند دوباره وارد بازار شود.

تداوم یکپارچه سازی باعث می شود که Chainlink به خط حمایت محلی خود 7 دلار و سپس به 6.72 دلار کاهش یابد. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است سکه بین این دو سطح نوسان کند.

مقدار Chainlink معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافته است که به این معنی است که فروشندگان به بازار بازگشته اند.

تحلیل فنی

قیمت لینک زنجیر
Chainlink خریداران کمتری را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: LINKUSD در TradingView

قدرت خرید Chainlink در این ماه به طور مداوم پایین مانده است. سکه در چند هفته گذشته به سختی افزایش قدرت خرید را ثبت کرد.

شاخص قدرت نسبی علیرغم افزایش، زیر خط نیمه بود، که به این معنی بود که تعداد فروشندگان همچنان در مقایسه با خریداران بیشتر بود.

قیمت لینک زنجیره ای زیر خط 20-SMA بود زیرا تقاضا برای سکه کاهش یافت و فروشندگان شتاب قیمت در بازار را هدایت کردند.

با این حال، سایر شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که خریداران می‌توانند بازگردند. نمودار سیگنال خرید آلتکوین را نشان می دهد.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی نشان دهنده قدرت حرکت قیمت و جهت قیمت آلت کوین است.

MACD تحت یک متقاطع صعودی قرار گرفت و هیستوگرام های سبز رنگ بالای نیم خط تشکیل داد که نشان می دهد این سیگنال خرید برای Chainlink بود.

اگر خریداران بر اساس آن عمل کنند، سکه می تواند فرصتی برای بازخرید حرکت صعودی قیمت خود داشته باشد. شاخص حرکت جهت دار نیز به جهت قیمت و قدرت آن اشاره می کند.

DMI منفی بود زیرا خط -DI بالای خط +DI بود.

شاخص جهت دار متوسط ​​زیر 20 بود، که به این معنی بود که حرکت قیمت فعلی قدرت ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا