ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین 21000 دلار است، آیا تغییر روند گسترده تری وجود خواهد داشت؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته مجدداً افزایش یافته است. در آن بازه زمانی، سکه 3 درصد افزایش یافته است. این همچنین به سبز شدن سایر آلتکوین های اصلی در زمان چاپ کمک کرده است.

در هفته گذشته، بیت کوین تقریباً 8 درصد رشد داشته است. اگر گاوها به فشار خود ادامه دهند، ادعای 21000 دلار برای قیمت بیت کوین حرکت سختی نخواهد بود.

چشم انداز فنی دوباره به سمت گاوها چرخیده است. خریداران کنترل قیمت در بازار را در دست گرفته اند. تقاضا برای این دارایی نیز افزایش یافته است.

احتمال عقب نشینی قیمت را نمی توان به طور کامل رد کرد. سکه باید از مقاومت سربار خود عبور کند تا به مرز قیمتی 21000 دلار برسد.

حتی اگر سکه دوباره به سطح 21000 دلار برسد، مهم است که بیت کوین برای مدت زمان کافی بالاتر از آن سطح معامله شود تا گاوها در اطراف خود بمانند و منجر به تغییر روند گسترده‌تر شود.

ممکن است مقاومت سختی برای قیمت بیت کوین در 20800 دلار وجود داشته باشد. پاک کردن این سطح می تواند به حرکت سکه به 21000 دلار کمک کند.

برای اینکه بیت کوین به تز صعودی خود ادامه دهد، پس از سقوط از سطح قیمتی 21000 دلار، سقف قیمت 21200 دلار باید از بین برود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

بیت کوین در نمودار یک روزه 20700 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 20700 دلار معامله می شد. قیمت بیت کوین در دو روز گذشته با سقوط به سمت جنوب در نمودار خود، دوباره سطح قیمتی 20700 دلاری را پس گرفت.

اگر تقاضا ادامه پیدا کند، بیت کوین سعی خواهد کرد نزدیک به سطح قیمت 21000 دلار معامله کند. مقاومت سربار برای سکه 20800 دلار بود.

اگر بیت کوین از این سطح بالاتر برود می تواند به 21000 دلار برسد. یک علامت مقاومت اصلی دیگر برای BTC در انتظار 21600 دلار است.

عبور از سطح فوق می تواند آغاز یک تغییر روند گسترده تر باشد.

از طرف دیگر، از دست دادن 20700 دلار، بیت کوین را به 20300 دلار و سپس به 19600 دلار می رساند.

مقدار BTC معامله شده در آخرین جلسه معاملاتی به رنگ سبز بود که نشان دهنده افزایش قدرت خرید در نمودار بود.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
بیت کوین افزایش قدرت خرید را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: BTCUSD در TradingView

BTC در زمان نگارش این مقاله کاهش قدرت خرید را ثبت کرده بود، با این حال، سکه بهبود شدیدی را در نمودار خود نشان داد.

آخرین باری که BTC این میزان قدرت خرید را ثبت کرد تقریباً 8 ماه پیش بود. شاخص قدرت نسبی از مرز 60 عبور کرد که نشان می دهد قدرت خرید بسیار بیشتر از فشار فروش است.

قیمت بیت کوین بالاتر از خط 20-SMA بود که به انباشت تقاضا اشاره می کرد و این که خریداران حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

قیمت بیت کوین
بیت کوین سیگنال خرید را در نمودار یک روزه نمایش داد | منبع: BTCUSD در TradingView

سایر شاخص های فنی نیز سیگنال های صعودی را در نمودار نشان داده اند.

بیت کوین به سیگنال خرید در نمودار اشاره کرد که نشان می دهد سکه می تواند بیشتر به سمت بالا حرکت کند.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و قدرت عمل قیمت را نشان می دهد.

MACD نوارهای سیگنال سبز رنگ را در نیم خط تشکیل داد که سیگنال خرید سکه بود.

شاخص حرکت جهت دار خوش بینانه بود، به این معنی که جهت قیمت ثبات پیدا کرد و صعودی بود. خط +DI بالای خط -DI قرار داشت که نشان دهنده عملکرد مثبت قیمت بود.

شاخص جهت گیری متوسط ​​(قرمز) زیر علامت 20 بود، اما حرکتی رو به بالا ایجاد کرد و نشان می داد که شتاب قدرت خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا