ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین یک الگوی گوه نزولی تشکیل داد، اینها سطوح حیاتی معامله هستند

قیمت بیت کوین دیروز در حال تثبیت بود. با این حال، دارایی در 24 ساعت گذشته به سمت شمال حرکت کرده است. سکه 2.2 درصد افزایش یافت.

کریپتو اکنون از سطح حمایت 18200 دلاری فاصله گرفته است، اگرچه سطح فوق الذکر همچنان به عنوان حمایت قوی از قیمت بیت کوین عمل می کند.

چشم انداز فنی همچنین به سمت عدم تصرف گاو نر در بازار اشاره کرد. با وجود افزایش جزئی قیمت بیت کوین، خریداران همچنان در بازار قوی نیستند.

بیت کوین، حتی در حال حاضر، به ترتیب بین 18000 تا 24000 دلار تثبیت می شود.

اگر سکه روند صعودی خود را حفظ کند، بیت کوین می تواند به بالای 19600 دلار برسد، که گاوها را برای رالی تسکین بازگرداند.

این دارایی همچنین یک الگوی گوه نزولی تشکیل می دهد که نشانه ای از اقدام نزولی قیمت است. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 968 میلیارد دلار است 1.1 درصد مثبت تغییر در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

بیت کوین در نمودار یک روزه 1949 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1949 دلار معامله می شد. سکه یک الگوی گوه نزولی را تشکیل داد که نشانه ای از قدرت نزولی بود. اگر خریداران به بازار بازنگردند، سقوط به مرز 18000 دلار اجتناب ناپذیر خواهد بود.

مقاومت سربار برای سکه در 21000 دلار بود. اگر گاوها بتوانند از آن سطح عبور کنند، سکه می تواند در جلسات معاملات بعدی افزایش یابد.

قدرت فروش در زمان نگارش ادامه دارد. سقوط به قیمت 18000 دلار می تواند دوباره قیمت بیت کوین را به 17400 دلار برساند.

هنگامی که بیت کوین شروع به کاهش به سطح ذکر شده در بالا کرد، سطح قیمت 16000 تا 14000 دلار نیز برای دارایی دور نیست. در آخرین جلسه معاملاتی، مقدار BTC معامله شده اندکی افزایش یافت که نشان دهنده افزایش جزئی در فشار خرید است.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
بیت کوین به افزایش قدرت خرید در نمودار یک روزه اشاره کرد | منبع: BTCUSD در TradingView

قیمت سکه طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته بود و این افزایش قدرت خرید را اندکی نشان داد.

شاخص قدرت نسبی افزایشی را نشان می‌دهد و نیم‌خط را لمس می‌کند، به این معنی که سکه تعداد خریداران و فروشندگان زوج را در نمودار تجربه می‌کند.

با این حال، تقاضا باید دارایی را به بالای 20-SMA برساند، زیرا BTC زیر 20-SMA دیده می شد. در حال حاضر این اندیکاتور حاکی از آن است که فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

قیمت بیت کوین
بیت کوین سیگنال خرید را در نمودار یک روزه نمایش داد | منبع: BTCUSD در TradingView

حرکت صعودی بیت کوین در سایر اندیکاتورها نیز منعکس شد. چشم انداز فنی نشان داد که خریداران می توانند به دلیل سیگنال های خرید بازگردند. این بدان معنی است که بیت کوین می تواند به سمت شمال حرکت کند.

Awesome Oscillator حرکت کلی قیمت را می خواند و نوارهای سبز رنگی را نمایش می دهد که به سیگنال خرید بیت کوین گره خورده است.

باندهای بولینگر نوسان قیمت و احتمال نوسان قیمت را نشان می دهند. باندها به شدت انقباض شده بودند که نشانه ای از حرکت شدید قیمت در معاملات بعدی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا