ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین پس از پایین ترین گزارش CPI از دسامبر 2021 پمپاژ می شود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بیت کوین ($BTC) پس از آخرین قرائت شاخص قیمت مصرف کننده از سوی اداره آمار کار ایالات متحده نشان داد که این رقم کمتر از 7.3% پیش بینی شده توسط اقتصاددانان است، قیمت بیت کوین ($BTC) حدود 5 درصد جهش کرد و به نزدیک به 18000 دلار رسید.

با 7.1٪، CPI اکنون به پایین ترین سطح خود از دسامبر 2021 رسیده است، که بالاترین ماه گزارش شده در آن سال بود. پس از دو سال تورم پایدار در نتیجه محرک کووید-19 فدرال رزرو، فدرال رزرو مجبور شد به شدت نرخ ها را افزایش دهد تا از تورم فراری جلوگیری کند. آخرین چاپ CPI تأیید می کند که اقدامات تهاجمی آنها تأثیر داشته است، اگرچه مواد غذایی و انرژی به طور خاص سطوح بالایی از تورم را حفظ می کنند (به ترتیب 10.6 و 13.1 درصد).

بیت کوین، یک دارایی که اغلب در بازارهای سنتی به عنوان دارایی ریسک پذیر دیده می شود، از محیط های با نرخ پایین سود می برد. آخرین چاپ CPI این روایت را تقویت می کند که فدرال رزرو اکنون به سمت کاهش سرعت در افزایش نرخ خود حرکت می کند، که می تواند پمپ فعلی قیمت بیت کوین را توضیح دهد. بیت کوین نزول خود را از میانه 40000 دلار در آوریل 2022 آغاز کرد و از ژوئن سال جاری تا کنون به زیر 20000 دلار رسیده است. سرایت ناشی از شکست صندوق تامینی سه پیکان سرمایه در نهایت جرقه پاییز امسال را زد، که تنها از آن زمان با فروپاشی غول صنعت FTX تشدید شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا