ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین پس از آزمایش 25000 دلار برای یک رالی دیگر افزایش می یابد

قیمت بیت کوین طی دو هفته گذشته بالا و پایین شده است، اما دارایی دیجیتال سرانجام مسیر خود را پیدا کرده است. با بهبود اخیر، قیمت بیت کوین در حال حاضر به راحتی به بالای 24000 دلار رسیده است. این دارایی دیجیتال یکی از پرطرفدارترین نقاط را در روز یکشنبه آزمایش کرده بود، اما متأسفانه رد شد. با این حال، این امر مانع از آن نشده است، زیرا بیت کوین در حال آماده شدن برای یک صعود دیگر به سوی 25000 دلار است.

25000 دلار برای قیمت بیت کوین

پس از رسیدن به 25000 دلار در روز یکشنبه، قیمت بیت کوین به سرعت کاهش یافت. این منجر به سقوط اجتناب ناپذیر به زیر 24000 دلار شد، اما ثابت کرد که فقط برای مدت کوتاهی دوام می آورد. پس از عقب راندن، بیت کوین توانست حمایتی کمتر از 24000 دلار پیدا کند و از آن به عنوان نقطه جهش برای بازیابی قدرت بالاتر از سطح فنی استفاده کرد.

حتی با وجود افت، توانسته بود بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه باقی بماند و در نتیجه روند صعودی خود را در مسیر حفظ کند. چیزی که این نشان می دهد این است که بیت کوین هنوز آماده نیست که از مبارزه با 25000 دلار دست بکشد. در عوض، انتظار می‌رود که آزمون دیگری از این سطح مقاومت در روز دوشنبه انجام شود.

همه اینها قبل از ساعات معاملاتی ایالات متحده اتفاق می افتد، بنابراین انتظار می رود زمانی که این سمت از جهان فعالیت های تجاری را آغاز کند، یک فشار دیگر به سمت بالا وجود داشته باشد. علاوه بر این، توانایی بیت کوین برای بازیابی سریع بیش از 24000 دلار نشان دهنده قدرت قابل توجهی در نمودار 24 ساعته است.

مقاومت بعدی قیمت بیت کوین در حال حاضر 24765 دلار است. با این حال، در این مرحله، پشتیبانی زیادی از خرس ها وجود ندارد، بنابراین قیمت احتمالاً در اینجا به راحتی پیشرفت خواهد کرد. سطح اصلی برای شکست هنوز 25000 دلار باقی مانده است.

سرمایه گذاران صعودی هستند

احساسات صعودی در بین سرمایه گذاران در ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین همچنان در حال افزایش است. شاخص ترس و طمع که در روز یکشنبه به بالاترین سطح خود یعنی 47 رسید، همین میزان را نشان می دهد. ترجمه این موضوع به عملکرد بیت کوین در طول زمان، نشان می‌دهد که این رالی هنوز به پایان نرسیده است.

چنین روندهایی تا زمانی ادامه می‌یابند که شاخص قبل از مشاهده معکوس، در قلمرو طمع شدید به خوبی بخواند. بنابراین اگر حرکت‌های تاریخی اتفاقی باشد، ممکن است چند هفته طول بکشد تا احساسات سرمایه‌گذاران به اوج برسد و تا آن زمان، احتمال نزدیک شدن بیت‌کوین به 30000 دلار همچنان بالا خواهد بود.

همچنین در آن دیده می شود جریان های خالص مبادله برای روز گذشته. بیت‌کوین جریان‌های ورودی بیشتری داشته است، اما این وضعیت در روز جمعه زمانی که جریان‌های خروجی از ورودی‌ها پیشی گرفته بود، تغییر کرد، که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران در واقع در حال جمع‌آوری دارایی دیجیتال هستند.

اگر این روند انباشت ادامه یابد، بیت کوین احتمالاً قدرت کافی برای تعادل بالای 25000 دلار را جمع آوری می کند. پس از شکست این نقطه، سطح فنی مهم بعدی 28000 دلار است، با توجه به اینکه این چرخه پایین ترین سطح برای سال 2021 بود.

Featured image from CNBC, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای اطلاعات بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا