ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین شاهد فروش شدید، نوسانات بیشتر در نمودار بود؟

قیمت بیت کوین طی 24 ساعت گذشته شاهد کاهش شدیدی بوده است و دلیل آن مشخص نیست. سکه شاهد فشار فروش بیش از حد بود که باعث شد قیمت در روز گذشته 9 درصد کاهش یابد.

اکثر سودهایی که بیت کوین در یک هفته به دست آورد به دلیل افت اخیر قیمت از دست رفت.

در هفته‌های گذشته بیت‌کوین به شکل‌گیری یک خط روند صعودی ادامه داده بود، اغلب اتفاق می‌افتد که سکه پس از مدتی حرکت در یک خط روند صعودی شاهد شکست قیمتی است.

چشم انداز فنی سکه تصویری نزولی را نشان داد زیرا قدرت خرید تنها در یک روز به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

بیت کوین نتوانست خود را به بالاتر از سطح مقاومت ۲۵۵۰۰ دلاری خود برساند. این ممکن است باعث شود که کریپتو شتاب خود را از دست بدهد و به زیر خط روند سقوط کند.

فشار از سوی خریداران وجود نداشت، از این رو فروشندگان آن را تصاحب کرده بودند. در زمان انتشار، خرس ها به نمودار بازگشتند. اگر خریداران به کمک نرسند، خرس‌ها ممکن است ضرر بیشتری را برای سکه وارد کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار چهار ساعته

بیت کوین در نمودار چهار ساعته 21200 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 21200 دلار معامله می شد. طی 24 ساعت گذشته، سکه 9 درصد از ارزش بازار خود را از دست داد زیرا به زیر خط روند سقوط کرد.

ناتوانی در عبور از سطح مقاومت 25500 دلاری می توانست باعث شود که حرکت مثبت خود را در نمودار از دست بدهد. مقاومت سربار برای سکه روی 22000 دلار است، اگر بیت کوین موفق به افزایش بیش از حد فوق الذکر شود، علامت مقاومت دیگر در 23000 دلار خواهد بود.

کاهش قیمت از سطح فعلی قیمت بیت کوین را به 20200 دلار می کشاند اما حرکت به 19000 دلار می تواند فقط یک موضوع زمان باشد.

مقدار بیت کوین معامله شده در جلسه گذشته کمتر بود، به این معنی که فروشندگان بر بازار تسلط داشتند.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
بیت کوین شاهد کاهش قدرت خرید در نمودار چهار ساعته | منبع: BTCUSD در TradingView

سکه با کاهش 9 درصدی ارزش خرید متحمل زیان قابل توجهی شد. قیمت بیت کوین در منطقه اشباع فروش بود، با این حال در زمان انتشار، افزایش یافت.

با وجود افزایش، فشار فروش بیت کوین بیشتر از فشار خرید بود.

در شاخص قدرت نسبی، سکه در منطقه کم ارزش و بیش فروش دیده شد. قیمت بیت کوین زیر خط 20-SMA بود، این قرائت نشان می دهد که فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کنند.

قیمت بیت کوین
بیت کوین سیگنال فروش را در نمودار چهار ساعته نمایش داد | منبع: BTCUSD در TradingView

کاهش قدرت خرید باعث شد قیمت بیت کوین سیگنال فروش را در نمودار نشان دهد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و معکوس را در همان حالت به تصویر می کشد. MACD تحت یک متقاطع نزولی قرار گرفت و هیستوگرام های قرمز چشمک زد که سیگنال فروش سکه نیز محسوب می شوند.

شاخص حرکت جهت دار جهت و حرکت قیمت را نشان می دهد. DMI منفی بود زیرا خط -DI بالای خط +DI بود. شاخص جهت دار متوسط ​​نزدیک به 40 بود که به معنای افزایش قدرت حرکت قیمت فعلی است، این می تواند به معنای کاهش بیشتر قیمت بیت کوین باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا