ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین زیر 21000 دلار است، آیا گاوها دوباره قدرت خواهند گرفت؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بیت کوین همچنان زیر قیمت 21000 دلار باقی می ماند زیرا گاوها در 24 ساعت گذشته قدرت خود را از دست داده اند. سکه در روز گذشته 1.3 درصد از ارزش خود را از دست داد.

قیمت بیت کوین تحت مقاومت سخت 21000 دلار تثبیت شده است. اگر بیت کوین به حرکت خود ادامه دهد، گاوها می توانند بخار بیشتری را از دست بدهند و به نزدیکترین خط حمایت سقوط کنند.

چشم انداز فنی سکه همچنان در نمودار یک روزه مثبت است. تقاضا برای سکه اندکی کاهش یافت. با این حال، در زمان نگارش همچنان مثبت است.

قدرت خرید نیز برای BTC در نمودار 24 ساعته خوش بینانه بود. اگر تقاضا اندکی انباشته شود، ممکن است بیت کوین تلاش کند تا سطح 21000 دلار را دوباره بررسی کند.

حرکت به بالای سطح 21000 دلار راه را برای حرکت واضح به 22000 دلار هموار می کند. سطوح بعدی که ممکن است BTC معامله کند بین 28000 تا 22000 دلار است.

اگر بیت کوین سرعت خود را افزایش دهد، سکه می تواند دوباره به 22000 دلار برسد. خریداران باید مطمئن باشند که گاوهای بیت کوین می توانند در جلسات معاملات بعدی به سمت شمال حرکت کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

بیت کوین در نمودار یک روزه 20600 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 20600 دلار معامله می شد. این سکه در چند جلسه معاملاتی اخیر به صورت جانبی معامله شده است.

مهم است که قیمت بیت کوین حمایت فعلی خود را از دست ندهد، زیرا این امر قیمت دارایی را پایین می آورد و باعث می شود خرس ها قدرت بگیرند.

اگر بیت کوین باید حرکت صعودی خود را حفظ کند، سکه باید از سطح قیمت 20800 دلار عبور کند.

حرکت بالاتر از این سطح به بیت کوین کمک می کند تا به 21000 دلار برسد و از 21600 دلار عبور کند که می تواند نقطه مقاومت اصلی دیگری باشد و می تواند سکه را به 22000 دلار برساند.

از دست دادن شتاب صعودی بیت کوین را به 20300 دلار و سپس به 19600 دلار کاهش می دهد.

در آخرین جلسه معاملاتی، مقدار بیت کوین معامله شده اندکی کاهش یافت که نشان می دهد قدرت خرید اندکی کاهش یافته است.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
بیت کوین فشار خرید مثبتی را در نمودار یک روزه نشان داد | منبع: BTCUSD در TradingView

آلت کوین همچنان قدرت خرید مثبت خود را در نمودار یک روزه نشان می دهد. قدرت خرید برای سکه در بیشتر این ماه روند صعودی خود را حفظ کرده است.

شاخص قدرت نسبی علیرغم یک نزول همچنان بالای 60 بود. این بدان معنا بود که سکه در زمان نگارش این مقاله تعداد خریداران بیشتری را نسبت به فروشندگان ثبت می کرد.

قیمت بیت کوین بالاتر از خط 20-SMA نیز نشان می دهد که تقاضا برای سکه مثبت بوده است و خریداران باعث حرکت قیمت در بازار می شوند.

قیمت بیت کوین
بیت کوین سیگنال خرید را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: BTCUSD در TradingView

BTC سیگنال های صعودی را نشان می داد زیرا تقاضا برای سکه به طور مداوم مثبت باقی مانده است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و جهت کلی سکه را نشان می دهد.

MACD نوارهای سیگنال سبز رنگی را تشکیل داد که در حال افزایش بودند و سیگنال خرید سکه بودند. سهموی SAR قدرت روند قیمت را اندازه گیری می کند.

خطوط نقطه چین پایین تر از کندل قیمت بودند که به این معنی بود که قیمت در یک روند صعودی قرار داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا