ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین زیر 19500 دلار معامله می شود در حالی که Chainlink از 7 دلار پیشی می گیرد

روند نزولی بیت کوین در روزهای متوالی ادامه دارد. BTC لنگر خود را در منطقه 20000 دلاری از دست داده است. فعالیت‌های تجاری آن به زیر این سطح رسیده است، بدون اینکه امیدی برای برگشت مثبت قیمت وجود داشته باشد.

رویدادها و فعالیت‌ها در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در ماه اوت، دلگرم‌کننده نبوده‌اند. قیمت تقریباً تمام توکن‌های رمزنگاری اصلی کاهش یافته است. این روند بر ارزش کلی بازار ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته و آن را زیر سطح 1 تریلیون دلار نگه داشته است.

در ساعات معاملاتی 26 آگوست، به نظر می رسید که قیمت بیت کوین کمی در عملکرد خود بهبود یافته است. به طور مثبت به 22000 دلار افزایش یافت و با لطف در اطراف آن منطقه چرخید. اما سود آن با حضور خرس ها پس از نشست فدرال رزرو کوتاه مدت بود.

عملکرد بیت کوین زیر 20 هزار دلار است

بیت کوین کاهش یافت و به مرز 20000 دلار رسید. این پس از آن بود که توکن تقریباً 2000 دلار از ارزش خود را از دست داد. بیت کوین با سختی زیاد سعی کرد سطح جدید 20 هزار دلار را حفظ کند، اما زمین کاملاً غیرقابل تحمل می شد. پایان ماه آگوست با وجود همه احتمالات، BTC در منطقه حدود 20000 دلار معامله می شود.

کشش جنوبی سرانجام ارز دیجیتال پیشرو را به زیر سطح 20 هزار دلار کشاند. عوامل اصلی که بر قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته است، نبود حجم معاملات قابل توجه و نوسانات شدید است. فعالیت های زیادی در شبکه ثبت نشده است. این بدان معناست که معاملات معاملات از ابتدای سپتامبر به شدت کاهش یافته است.

با روند فعالیت بیت کوین، ارزش بازار آن در حال حاضر به کمتر از 380 میلیارد دلار رسیده است. همچنین، BTC اکنون برتری کمتر از 39٪ بر آلتکوین ها را ثبت می کند. قیمت بیت کوین به حدود 19177 دلار رسیده است و با توجه به افزایش اندک، می تواند بالاتر رود.

آلت کوین ها با لینک پیشرو شتاب بیشتری به دست می آورند

برای آلتکوین ها، عملکرد آنها در 24 ساعت ثبات جزئی در قیمت های معاملاتی را نشان می دهد. این پس از آن بود که آنها چندین روز از ارزش خود را به دلیل روند نزولی متحمل شدند.

قیمت بیت کوین در نمودار روزانه به سمتی حرکت می کند. منبع: BTCUSDT Tradingview

اتریوم به زیر سطح 1500 دلار سقوط کرد. با این حال، یک افزایش ناگهانی دریافت کرد و ارزش بیشتری را به دست آورد. قیمت اتریوم در حال حاضر در زمان مطبوعات بالای 1600 دلار معامله می شود.

LINK، توکن اصلی Chainlink، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز، در عملکرد مثبت پیشرو است. LINK پس از افزایش حدود 4 درصدی ارزش در 24 ساعت گذشته در منطقه 7 دلار معامله می شود.

برخی از دارایی های رمزنگاری مانند Polkadot (DOT)، Litecoin (LTC)، Solana (SOL) و Shiba Inu (SHIB) نشان دهنده چراغ سبز افزایش هستند.

Featured image fromPixabay, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا