ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین به عنوان چرخش نهنگ ها به رشد خود ادامه می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بیت کوین پیش از نشست دیروز FOMC شاهد افزایش جزئی بود و علیرغم چشم انداز تندروانه بانک مرکزی ایالات متحده، نسبتا قوی بود. نگاهی به نمودار روزانه بیت کوین نشان می دهد که قیمت توانسته بالای 18600 دلار بماند. پس از یک سرخوشی شدید پس از انتشار داده های CPI، به نظر می رسد بیت کوین در حال حاضر برای مرحله تثبیت آماده است.

در نمودار روزانه، قیمت بیت کوین 18220 دلار رد شد. بنابراین، به نظر می رسد که بیت کوین در حال حاضر تثبیت شده و به دنبال یک پایین تر خواهد بود. منطقه پشتیبانی در حال حاضر بین 17200 تا 17400 دلار است.

قیمت بیت کوین، نمودار 1 روزه. منبع: TradingView

آیا نهنگ های بیت کوین نشانه معکوس روند هستند؟

همانطور که Santiment ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای در تحلیلی می‌نویسد، مبانی بیت‌کوین بسیار قوی به نظر می‌رسد. Santiment توجه ویژه‌ای به آدرس‌های کوسه و نهنگ دارد که بین 100 تا 10000 بیت کوین ذخیره می‌شوند و شاخص مهمی از روند قیمت‌ها در آینده هستند.

Santiment گزارش می دهد که آدرس های کوسه و نهنگ در 9 روز گذشته 726 میلیون دلار برای خرید بیت کوین هزینه کرده اند. علاوه بر این، 159 آدرس جدید با ارزش بین 100 تا 10000 بیت کوین در سه هفته گذشته اضافه شده است.

در مجموع، در حال حاضر 15848 آدرس وجود دارد که بین 100 تا 10000 بیت کوین نگهداری می شود. در مقایسه، در حال حاضر 43.46 میلیون آدرس بیت کوین کوچکتر وجود دارد، به این معنی که کوسه ها و نهنگ ها 0.0364٪ از کل آدرس های بیت کوین را تشکیل می دهند.

به گفته Santiment، افزایش آدرس‌های کوسه و نهنگ سریع‌ترین رشد در 10 ماه گذشته است. شایان ذکر است، این در زمانی اتفاق می‌افتد که پس از ورشکستگی FTX و بایننس FUD، احساسات بازار در مدت زمان طولانی به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

در نمودار زیر، Santiment رفتار بزرگترین دارندگان کیسه های BTC، USDT، USDC، BUSD و DAI را نشان می دهد. و همانطور که مشاهده می شود، اخیراً همه خطوط به شدت افزایش یافته اند، در حالی که قیمت BTC همچنان به کاهش خود ادامه داده است.

داده های بیت کوین توسط Santiment
آدرس نهنگ ها و کوسه ها در حال جمع شدن هستند. منبع: Santiment

همانطور که Santiment می گوید، بازیگران بزرگ در 14 ماه گذشته دارایی های بیت کوین خود را کاهش داده اند. با این کاهش قیمت ها قیمت ها کاهش یافته است. با این حال، اکنون نشانه هایی از معکوس شدن روند وجود دارد:

با این حال، ممکن است اکنون شاهد یک چرخش باشیم. نه لزوماً با قیمت‌ها هنوز… اما حداقل با انباشته شدن نهنگ‌ها به جای دامپینگ.

نهنگ ها پودر خشک خود را ذخیره می کنند

معیارهای بیت کوین تنها چیزهایی نیستند که به چرخش اشاره می کنند، بلکه حرکت های استیبل کوین نیز هستند. “[W]Santiment گفت که اخیراً شاهد جهش‌های ناگهانی عظیم در کیف‌های کلیدی 100 تا 10 میلیون دلاری USDT و BUSD به ارزش 100 تا 10 میلیون دلار بوده‌ایم.

آدرس‌های Key Tether در 3 روز گذشته 817.5 میلیون دلار (+7%) قدرت خرید بیشتری جمع‌آوری کرده‌اند و آدرس‌های کلیدی BUSD 104.9 میلیون دلار (+9%) جمع‌آوری کرده‌اند.

بنابراین، طبق گفته Santiment، دلایل خوبی برای انتظار صعودی بودن هفته‌های پایانی سال 2022 وجود دارد، اگرچه مسائل ذاتی رمزنگاری و بادهای مخالف اقتصاد کلان می‌توانند این شادی را کاهش دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا