ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین باید بر روی این 2 سطح حرکت کند تا به سرعت حرکت کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت کوین همچنان در سقف قیمت 17000 دلار با مقاومت قوی مواجه است. بیت کوین در 24 ساعت گذشته 2 درصد از ارزش بازار خود را از دست داده است. در هفته گذشته، بیت کوین حول همان منطقه قیمتی معلق بوده است. کینگ کوین بیش از دو هفته است که باند مقاومت قیمتی 17000 دلاری را لمس نکرده است.

در حال حاضر، بیت کوین یک سوگیری نزولی دارد. چشم انداز فنی به سمت قدرت خرید از دست دادن بخار اشاره کرد. با این حال، خیلی زود است که پیش‌بینی کنیم چه زمانی BTC به پایان می‌رسد، که می‌تواند به معنای تمدید این مرحله تثبیت باشد.

قیمت بیت کوین در ماه نوامبر بسیار نوسان بوده است. بیت کوین در هفته اول این ماه شاهد کاهش از 21000 دلار به 15500 دلار بود. سکه در هفته گذشته دوباره به این پایین‌ها رسیده بود. پس از رسیدن دوباره به سطوح پایین، بیت کوین مقداری از ارزش از دست رفته خود را بازیافت و با قیمت 16500 دلار معامله شد. بیت کوین هنوز دو سطح قیمتی حیاتی را برای گاو نر نقض نکرده است تا بتواند در بازار مسئولیت را در دست بگیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

بیت کوین در نمودار یک روزه 16200 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 16200 دلار معامله می شد. گاوها سعی کرده اند از مرز 17 هزار دلار عبور کنند اما هر بار با مخالفت روبرو شده اند. رد دائمی، حرکت رو به بالا سکه را متوقف کرده است زیرا از 15500 دلار به 16800 دلار صعود کرده است.

نقطه مقاومت فوری بیت کوین در 16600 دلار باقی ماند. در یک بازه زمانی کوتاه‌تر، بیت‌کوین یک الگوی انقباض را تشکیل می‌دهد. اگر بیت کوین همچنان در سطح 17000 دلار با رد شدن مواجه شود، از سطح 15500 دلار سقوط می کند و نزدیک به قیمت 14000 دلار معامله می شود. دو سطح مهم برای بیت کوین به ترتیب 16600 و 17000 دلار است.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
بیت کوین کاهش قدرت خرید را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین کاهش خریداران را در نمودار روزانه به تصویر کشیده است. شاخص قدرت نسبی کمتر از علامت 40 بود که نشان می داد سکه در چنگ خرس ها بود. نشان داد که فروشندگان بیشتر از خریداران بودند.

قیمت بیت کوین کمتر از میانگین متحرک 20 ساده بود، که قدرت فروش را برجسته می کرد و نشان می داد که فروشندگان شتاب قیمت در بازار را هدایت می کنند. اگر بیت کوین از سطح 17000 دلار عبور کند، همچنان مهم است که سکه بالاتر از سطح 17200 دلار معامله شود. در صورت عدم انجام آن، اقدام قیمت می تواند به سرعت معکوس شود.

قیمت بیت کوین
بیت کوین یک سیگنال خرید را در نمودار یک روزه نشان داد | منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین به آرامی شروع به تشکیل سیگنال خرید در نمودار یک روزه خود کرده است. این نشان می دهد که اگر خریداران بر اساس آن عمل کنند، بیت کوین ممکن است تلاش کند تا مارک 17000 دلار را پس بگیرد.

میانگین متحرک واگرایی همگرایی متقاطع صعودی شد و نوارهای سیگنال سبز مربوط به سیگنال خرید را تشکیل داد. باندهای بولینگر نوسان و نوسان قیمت را نشان می‌دهند، باندها با پیش‌بینی انقباض بیشتر حرکت قیمت در چارچوب زمانی کوتاه‌تر، باریک شدند.

 Featured image from Unsplash, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا