ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین اکشن سقوط کرد | تجزیه و تحلیل BTCUSD 18 اکتبر 2022

در این قسمت از ویدیوهای تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC، ما یک بار دیگر به بررسی یک اصلاح تخت احتمالی گسترش یافته در بیت کوین می پردازیم. پس از تکمیل اصلاحات، بازار صعودی می تواند از سر گرفته شود.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTCUSD): 18 اکتبر 2022

علاوه بر نکات برجسته ویدیویی که در زیر ویدیو ذکر شده است، BTCUSD را با استفاده از Ichimoku، Bollinger Bands، SuperTrend، TD Sequential و سایر ابزارهای فنی تجزیه و تحلیل می کنیم.

سه ضربه: BTCUSD از میانگین متحرک 50 روزه رد شد

اقدام قیمت روزانه BTCUSD بار دیگر از میانگین متحرک 50 روزه رد شد. این سومین رد از ماه سپتامبر است که 50MA را تبدیل به یک خط بحرانی در شن و ماسه می کند که قبل از هر گونه احتمال صعود بیشتر عبور می کند.

با بزرگنمایی و مقایسه 50MA و رفتار آن در پایین ترین سطح بازار نزولی در سال 2018، می بینیم که شکستن آن کلید بازیابی کنترل در بازه های زمانی روزانه است. با توجه به نزدیکی میانگین متحرک 100 روزه به رنگ زرد، هدف بعدی میانگین متحرک 200 روزه قرمز است که در حدود 26 هزار دلار قرار دارد.

If Bitcoin can break the 50-MA and 100-MA, $26K is next | Source: BTCUSD on TradingView.com

بیت کوین CME Futures الگوی مسطح تقریباً کاملی را رنگ می کند

نمودار خطی معاملات آتی BTC CME باعث می شود که عملکرد قیمت در 18 ماه گذشته تقریباً یک الگوی صاف گسترش یافته را پر کند. یک تخت منبسط شده دارای ارتفاع بالاتری در بالای موج B است و به دنبال آن با پایان یافتن موج C، پایین‌تر از آن قرار می‌گیرد. موج C یک موج ضربه ای به سمت پایین است که از کل 5 موج فرعی تشکیل شده است.

نمودار BTC CME با بازار نزولی آغاز می شود. شمارش اولیه نشان می دهد که تصحیح تخت گسترش یافته در موج 4 شکل گرفته است و هنوز یک موج 5 در پیش است. در تئوری موج الیوت، یکی از راه‌های احتمالاً پیش‌بینی اوج جایی که موج 5 خاتمه می‌یابد، یافتن پسوند فیبوناچی معکوس موج C است.

در پسوند 1.272، بیت کوین به 90،000 دلار می رسد، در حالی که اگر از پسوند نسبت طلایی 1.618 استفاده شود، بالای آن بیش از 137،000 دلار به ازای هر BTC خواهد بود.

BTC1!_2022-10-18_17-16-40

آیا زمستان کریپتو با لمس منحنی رشد لاگ به پایان می رسد؟

اگرچه با توجه به احساسات کلان، خطر رکود، و این واقعیت که هر طبقه در کریپتو بارها و بارها سقوط کرده است، این مکان غیرعادی برای پایین آمدن بیت کوین نیست.

قیمت بیت کوین در امتداد منحنی رشد لگاریتمی به حرکت خود ادامه می دهد. تمام اقدامات قیمت در کل تاریخ ارزهای دیجیتال در این انحنای باریک وجود داشته است. چرا اکنون ناگهان متوقف می شود؟

BTCUSD_2022-10-18_17-17-14

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا