ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین ادغام می شود، به زودی می تواند به نزدیکترین خط حمایت برسد

قیمت بیت کوین به سمتی معامله می شود و در تلاش برای عبور از سطح مقاومت فوری خود است. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین 1 درصد سقوط کرد که معاملات جانبی را تایید کرد. در هفته گذشته، BTC به سختی پیشرفتی در قیمت خود داشته است.

اگر سکه همچنان در همان سطح قیمت باقی بماند، به زودی می تواند یک سقوط آزاد برای دارایی باشد. چشم انداز فنی به ضعف در قدرت خرید اشاره دارد. تقاضا برای سکه کم است زیرا دارایی به سمت شمال حرکت نمی کند.

سقوط از این منطقه قیمتی حتی می تواند قیمت بیت کوین را به 18000 دلار برساند. در حال حاضر، سطح قیمت 18900 دلار همچنان حمایت قوی برای سکه است. اگر سکه به خط حمایت 18000 دلار برسد، سطح بعدی 17400 دلار خواهد بود.

کاهش ارزش از سطح 17000 دلار حتی می تواند قیمت دارایی را به 16000 دلار برساند. فشار بالای 20000 دلار می تواند خرس ها را برای مدتی باطل کند، اما تقاضا برای BTC باید در جلسات معاملاتی فوری افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

بیت کوین در نمودار یک روزه 19200 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 19200 دلار معامله می شد. سکه در معاملات گذشته از سطح قیمت 19600 دلار رد شده است.

علامت مقاومت فوری در 19400 دلار است، حرکتی بالاتر از آن که می تواند بیت کوین را به 19600 دلار برساند. برای اینکه گاوها وارد عمل شوند، بیت کوین باید از سطح قیمت 20000 دلار بالاتر برود.

در طرف مقابل، خط حمایت سکه 18900 دلار بود. اگر خرس ها کنترل خود را حفظ کنند، توقف بعدی در 18000 دلار خواهد بود. پس از 18000 دلار، سقوط بیشتر سکه را به 17400 دلار و سپس به 16000 دلار می رساند.

مقدار بیت کوین معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافت که نشان دهنده کاهش قدرت خرید در زمان نگارش مقاله بود.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
کاهش قدرت خرید بیت کوین در نمودار یک روزه | منبع: BTCUSD در TradingView

تقاضای سکه در نتیجه تجمیع کاهش یافته است. شاخص‌های فنی نشان می‌دهد که چگونه خرس‌ها همچنان در راس کار بودند. حرکت به سطح مقاومت بعدی می تواند به بیت کوین کمک کند خریداران را جذب کند.

شاخص قدرت نسبی زیر خط نیمه بود که به معنای خریدار کمتر و فروشندگان بیشتر بود.

قیمت بیت کوین زیر خط 20-SMA بود، که به این معنی بود که کمبود تقاضا وجود داشت و فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

قیمت بیت کوین
بیت کوین به سیگنال خرید در نمودار یک روزه اشاره کرد | منبع: BTCUSD در TradingView

سایر شاخص های فنی نیز نشان دهنده قدرت نزولی هستند. با این حال، نمودار یک روزه توانست سیگنال خرید سکه را نشان دهد.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی، حرکت قیمت و جهت کلی دارایی را اندازه گیری می کند.

MACD به شکل گیری میله های سیگنال سبز ادامه داد که سیگنال خرید برای سکه بود. این می تواند نشان دهد که بیت کوین ممکن است شاهد حرکت صعودی در نمودار باشد.

شاخص حرکت جهت دار به جهت قیمت و قدرت دارایی اشاره می کند. DMI منفی بود زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود.

شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) زیر 20 بود که نشانه ای از ضعف در حرکت فعلی قیمت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا