ارزهای دیجیتال

قیمت بهمن در بالای 22 دلار ثابت است، می تواند 26 دلار را لمس کند

حرکت قیمت بهمن در زمان نگارش نمودار همچنان نزولی بوده است. AVAX قیمت را بالاتر از خط حمایت 22 دلاری خود حفظ کرده است. درست پس از اینکه سکه افزایش یافت و دوباره به مارک 24 دلار رسید، دوباره در نمودار خود حرکت کرد.

این یک اصلاح قیمت است زیرا قیمت بهمن طی دو هفته گذشته افزایش نشان داد. در حال حاضر بهمن شاهد رزرو سود است که باعث کاهش قدرت خرید در چند روز اخیر شده است.

اگر قیمت بهمن موفق شود به بالای منطقه قیمت 25 دلار برسد، نیروی صعودی ممکن است قدرت بیشتری پیدا کند. اگر AVAX در نمودار خود سقوط کند، خریداران می توانند دوباره راه خود را به بازار پیدا کنند که به نوبه خود می تواند باعث افزایش مجدد شود.

قدرت گسترده تر بازار کریپتو نیز با خزیدن بیت کوین به زیر مرز قیمتی 23000 دلار پایین است. اتریوم در 24 ساعت گذشته ضررهای زیادی را افزایش داده است. بیشتر آلتکوین ها از مسیر قیمتی مشابهی پیروی کردند.

برای اینکه قیمت Avalanche بتواند مقاومت فوری 24.8 دلاری خود را به دست آورد، قدرت خریداران همچنان حیاتی است. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز به 1.1 تریلیون دلار است 2.5 درصد سقوط در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نمودار چهار ساعته

قیمت بهمن 23.12 دلار در نمودار چهار ساعته | منبع: AVAXUSD در TradingView

AVAX در زمان انتشار با قیمت 23.12 دلار معامله می شد. پس از آن که شاهد یک تجمع در دو هفته گذشته بود، اصلاحاتی را نشان داد. حمایت فوری از سکه در 22 دلار بود و ادامه فشار فروش می تواند قیمت بهمن را به 21 دلار برساند.

مقاومت سربار برای Avalanche در 24.8 دلار بود، شکست بالاتر از این سطح می تواند قیمت بهمن را به 26 دلار برساند. اکنون چندین هفته است که سکه در تلاش برای عبور از سطح قیمت ذکر شده است.

در حال حاضر، فروشندگان برای رزرو سود به بازار هجوم آورده‌اند، زیرا قیمت بهمن تنها دو هفته پیش افزایش یافت. حجم معاملات بهمن در جلسه گذشته نسبت به جلسه قبل کمتر بود. این می تواند به کاهش قدرت خرید اشاره کند.

تحلیل فنی

قیمت بهمن
بهمن کاهش تعداد خریداران را در نمودار چهار ساعته نشان داد | منبع: AVAXUSD در TradingView

قدرت خرید آلتکوین در نمودار آن پایین بود. رزرو سود اخیر دلیلی بود که تعداد فروشندگان از خریداران بیشتر بود. نشانگرهای فنی نشانگر همین قرائت بودند. شاخص قدرت نسبی کمی زیر خط نیمه پارک شده بود که به این معنی بود که فشار فروش بیشتر از فشار خرید بود.

قیمت بهمن کمی بالاتر از خط 20-SMA بود، این می تواند یک سیگنال مختلط باشد. قرائت بالای 20-SMA به معنای صعودی است، خوانش زیر به این معنی است که فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کنند.

قیمت بهمن
سیگنال خرید بهمن در نمودار چهار ساعته | منبع: AVAXUSD در TradingView

سایر نشانگرهای فنی یک سیگنال ترکیبی را نشان دادند. جریان پول Chaikin که مربوط به ورودی و خروجی سرمایه است در منطقه مثبت دیده می شود. قرائت CMF بالای خط صفر نشان داد که جریان ورودی سرمایه در زمان نگارش بیشتر از جریان خروجی بوده است.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و تغییر جهت قیمت را نشان می دهد. MACD نیز تحت یک متقاطع صعودی قرار گرفت و هیستوگرام های سبز را تشکیل داد. هیستوگرام های سبز نشانه ای از سیگنال خرید سکه بودند. این همچنین به این معنی بود که اگر خریداران بر اساس آن عمل کنند، AVAX سود ثبت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا