ارزهای دیجیتال

قیمت بعدی کاردانو با قیمت 0.31 دلار به حراج چیست؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت Cardano همچنان در طول ماه نوامبر به روند نزولی خود ادامه می دهد. طی 24 ساعت گذشته، ADA 0.6 درصد کاهش ارزش داشته است. جلسات معاملاتی بعدی ADA همچنان حیاتی است زیرا انتظار می‌رود بازار از معاملات جانبی خارج شود.

بسته به اینکه با چه سرعتی مقاومت فعلی خود را می شکند. خرس ها به پایین آوردن سطح قیمت ها ادامه می دهند. اگر ADA قیمت 0.36 دلار را ادعا نکند، Bears به ​​موفقیت خود ادامه خواهند داد.

تجدید حیات خرید می تواند به ADA کمک کند تا به سمت بالا حرکت کند و شروع حرکت صعودی قیمت را نشان دهد. ادامه تقاضا برای سکه نیز به طور بالقوه می تواند یک رالی ایجاد کند. مانع سربار 0.32 دلار برای آلتکوین بسیار مهم است. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروزی 879 میلیارد دلار است 0.0٪ تغییر در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نمودار یک روزه

Cardano در نمودار یک روزه 0.31 دلار قیمت داشت منبع: ADAUSD در TradingView

ADA در زمان انتشار با قیمت 0.31 دلار مبادله می کرد. طی 24 ساعت گذشته، قیمت کاردانو شاهد افزایش فشار خرید بود. مقاومت فوری برای ADA در 0.32 دلار در انتظار است. پس از سبقت گرفتن از علامت قیمت فوق الذکر و چرخاندن آن به کف حمایتی، احتمال افزایش 18 درصدی ADA وجود دارد.

حرکت به بالای علامت قیمت 0.32 دلار، قیمت دارایی را ابتدا به 0.36 دلار و سپس به 0.38 دلار سوق می دهد. از طرف دیگر، اگر ADA نتواند از سطح 0.31 دلار عبور کند، باعث می شود سکه به 0.29 دلار سقوط کند. مقدار کاردانو رد و بدل شده در جلسه گذشته به رنگ سبز بود که نشان دهنده افزایش تقاضا برای آلت کوین است.

تحلیل فنی

قیمت کاردانو
کاردانو افزایش قدرت خرید در نمودار یک روزه | منبع: ADAUSD در TradingView

از 5 آبان ماه، سکه رشد جزئی در خریداران را به ثبت رساند. شاخص قدرت نسبی اندکی از مرز 40 گذشت و به افزایش جزئی تقاضا اشاره کرد.

با این حال، قدرت خرید همچنان خنثی است. قیمت آلتکوین کمتر از میانگین متحرک 20 ساده بود. این قرائت نشان داد که فشار فروش همچنان به تسلط خود ادامه می دهد زیرا فروشندگان حرکت قیمتی بازار را هدایت می کنند.

قیمت کاردانو
کاردانو حرکت رو به پایین را در نمودار یک روزه | منبع: ADAUSD در TradingView

ADA همچنین شاهد سیگنال های متفاوتی در نمودار یک روزه بوده است. با توجه به قدرت خرید، نوسانگر نیز شروع به نمایش عملکرد مثبت قیمت کرد. میله های سیگنال سبز روی AO سیگنال خرید سکه بودند.

از سوی دیگر، Parabolic SAR نشان دهنده آن حرکت نزولی قیمت بود. خطوط نقطه چین بالای شمعدان قیمت بودند که نشان می‌دهد خرس‌ها همچنان به حرکت قیمت در بازار ادامه می‌دهند. ADA برای تصاحب نیروهای صعودی باید از آستانه 0.32 دلار عبور کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا