ارزهای دیجیتال

قیمت الگوراند برخلاف جزر و مد حرکت می کند، در یک هفته 22 درصد افزایش می یابد

در حالی که ارزهای دیجیتال بزرگ، مانند بیت کوین و اتریوم، با رنگ قرمز معامله می شوند، قیمت Algorand همچنان شاهد سود است. در روز گذشته، این ارز دیجیتال یکی از دارایی های با بهترین عملکرد در این بخش بوده است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت الگوند در 24 ساعت و 7 روز گذشته به ترتیب 0.36 دلار با سود 14 درصد و سود 21 دلار معامله می شود. عملکرد این ارز دیجیتال در این مدت تنها توسط XRP با سود 28 درصد و Chiliz (CHZ) با سود 29 درصد پیشی گرفته است.

قیمت ALGO در یک رالی در نمودار 4 ساعته. منبع: ALGOUSDT Tradingview

واکنش الگواند پرایس به تحولات اکوسیستم

داده‌های DeFi Llama نشان می‌دهد که افزایش قیمت Algorand در بازه زمانی کوتاه با افزایش فعالیت شبکه و رشد اکوسیستم پشتیبانی می‌شود. در هفته گذشته، کل ارزش قفل شده Algorand (TVL) با افزایش 13 درصدی یا 250 میلیون دلاری در شبکه دنبال شد.

رشد TVL Algorand از زنجیره هوشمند Binance، شبکه Stellar، Arbitrum، Avalanche و دیگران پیشی گرفته است. به نظر می رسد این روند ریشه در افزایش فعالیت های توسعه در الگوراند داشته باشد.

داده های اضافی از شرکت تحقیقاتی Santiment نشان می دهد که Algorand چهارمین بلاک چین از نظر فعالیت در بازه زمانی هفتگی بوده است. الگوراند با پیشی گرفتن از اتریوم، پولکادوت و سولانا، بیش از 70 پروژه را بر روی اکوسیستم خود ساخته است.

قیمت الگوراند نمودار ALGO ALGOUSDT 2
منبع: Santiment via Polkadot Insider

این مصادف با مجموعه ای از مشارکت ها و پروژه های اعلام شده برای اکوسیستم است. به نظر می رسد مهمترین آنها همکاری با فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) برای میزبانی یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) و بازار باشد.

فیفا در ماه های آینده جام جهانی را با بهترین تیم های فوتبال جهان جشن خواهد گرفت. این رویداد توجه میلیون ها طرفدار در سراسر جهان را به خود جلب می کند. پروژه مبتنی بر الگوراند به نام FIFA Plus Collect تجربه منحصر به فردی را برای افراد فراهم می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا «برترین لحظات تاریخ فوتبال را داشته باشند».

آیا ALGO می تواند دستاوردهای خود را حفظ کند؟

علاوه بر مشارکت‌های مهم و فعالیت‌های توسعه، به نظر می‌رسد قیمت Algorand به ارتقای شبکه اصلی واکنش مثبتی نشان می‌دهد. گفته می‌شود که این به‌روزرسانی که با AVM 7 پیاده‌سازی شده است، امنیت کوانتومی را با بهبود عملکرد قرارداد هوشمند آن به بلاک چین می‌آورد.

به نظر می رسد این اعلامیه توجه فعالان بازار را به خود جلب کرده است. به نظر می‌رسد که عملکرد قیمت Algorand ترجمه‌ای از ارتقاء و فعالیت شبکه باشد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Algorand در سطوح فعلی خود با مقاومت زیادی روبرو می شود. برای حفظ شتاب صعودی فعلی، ارز دیجیتال باید از 3 سطح بحرانی عبور کند: 0.36 دلار، 0.43 دلار و 0.51 دلار.

وضعیت فعلی بازار کریپتو ممکن است مسیر صعودی قیمت ALGO را محدود کند. بازار به نیروی اقتصاد کلان واکنش نشان می‌دهد، اما اگر بیت‌کوین و اتریوم بتوانند سطوح بالاتری را پس بگیرند، ممکن است الگوراند حرکت کافی برای شکست بالاتر از مقاومت را جمع‌آوری کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا