ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم 1299 دلار است، آیا گاوها اکنون ظاهر می شوند؟

قیمت اتریوم مجدداً در قیمت 1299 دلار رد شد زیرا سکه در نمودار خود طی روز گذشته عقب نشینی کرد. در 24 ساعت گذشته، ETH به سختی حرکت قیمت را در نمودار خود تجربه کرد. ادامه معاملات جانبی قیمت اتریوم را به سطح حمایت 1200 دلاری می‌رساند.

بیت کوین نیز در 24 ساعت گذشته عادی باقی مانده است و اکثر آلت کوین ها به همین ترتیب عمل کرده اند. چشم انداز فنی اتریوم نشان داد که گاوها کنترل بازار را در دست ندارند. این به دلیل رد مداوم در قیمت 1300 دلار بود.

کمبود تقاضا باعث می شود اتریوم به ترتیب بین سطوح قیمتی 1260 و 1360 دلار در نوسان باشد. در صورتی که حرکت قیمت در جلسات معاملات بعدی افزایش نیابد، ETH حتی می‌تواند به زیر خط حمایت 1200 دلار نیز برسد.

برای کاهش فشار نزولی، ETH باید بتواند از مرز 1360 دلار عبور کند. باید برای مدتی بالاتر از سطح فوق معامله کند. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 962 میلیارد دلار است 0.3% منفی تغییر در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار یک روزه

اتریوم در نمودار یک روزه 1290 دلار قیمت داشت منبع: ETHUSD در TradingView

ETH در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1290 دلار معامله می شد. آلت کوین نتوانست از مرز مقاومت 1300 دلاری عبور کند زیرا فروشندگان آن را به دست گرفتند.

مقاومت فوری در 1300 دلار بود که نشان می دهد می تواند سقف قیمت 1360 دلار را برآورده کند. حرکت به بالای سطح 1360 دلار باعث می شود که گاوها به نمودار اتریوم بازگردند.

از سوی دیگر، حمایت محلی از آلتکوین 1268 دلار بود. اگر تقاضا برای سکه در معاملات بعدی بازنگردد، اتریوم به سمت جنوب حرکت می کند.

شکستن به زیر سطح 1268 دلار باعث می شود سکه به 1200 دلار و سپس 1160 دلار معامله شود. میزان معامله اتریوم در جلسه گذشته کاهش یافت که نشان دهنده نزولی بودن و افزایش فشار فروش است.

تحلیل فنی

قیمت اتریوم
اتریوم کاهش فشار خرید را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: ETHUSD در TradingView

در بیشتر این ماه، آلتکوین قدرت خرید پایینی را در نمودار خود تجربه کرده است. دلیل تثبیت آن در چند هفته اخیر. تقاضا برای اتریوم همچنان پایین است.

شاخص قدرت نسبی کمتر از نیم خط بود که به معنای خروج خریداران از بازار بود.

علاوه بر این، این اندیکاتور همچنین کاهش جدیدی را در قدرت خرید به تصویر می‌کشد که نشان از کاهش قیمت دارد. قیمت اتریوم زیر خط 20-SMA بود و این نشان دهنده تقاضای کمتر بود.

همچنین به این معنی بود که فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار بودند.

قیمت اتریوم
سیگنال خرید ثبت شده اتریوم در نمودار یک روزه | منبع: ETHUSD در TradingView

شاخص های فنی نشان داد که خرس ها در کنترل بودند. با این حال، قیمت اتریوم نیز سیگنال خرید را در نمودار خود به تصویر کشیده است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت و جهت قیمت را نشان می دهد.

MACD به نمایش هیستوگرام های سبز به عنوان سیگنال خرید برای سکه ادامه داد، این می تواند به این معنی باشد که اگر خریداران بر اساس آن عمل کنند، سکه می تواند سود ثبت کند.

جریان پول Chaikin مقدار ورودی سرمایه نسبت به خروج سرمایه را اندازه گیری می کند.

CMF همچنان مثبت بود زیرا اندیکاتور بالای نیم خط بود. با این حال، یک نزول وجود داشت که نشان می داد در معاملات بعدی این اندیکاتور منفی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا