ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم همچنان محدود است، آیا می‌تواند به بالای 1900 دلار برسد؟

قیمت اتریوم به صورت جانبی بین 1700 تا 1600 دلار معامله می شد. در حال حاضر اتریوم روی خط حمایت 1400 دلاری ثابت ایستاده بود. طی 24 ساعت گذشته، قیمت اتریوم بیش از 4 درصد کاهش یافت.

نزولی در نمودار ETH شروع به غلبه کرد و چشم انداز فنی به همان جهت اشاره کرد. برای اینکه گاوها دوباره ظاهر شوند، قیمت اتریوم باید به بالای سقف قیمت 1745 دلار برسد.

Incase ETH توانست از مرز قیمت 1745 دلار عبور کند و بالاتر از آن سطح باقی بماند، شانس بازدید مجدد از 2000 دلار ضعیف نیست.

در حالی که سکه در نمودار چهار ساعته خود با فروش سکه مواجه شد، خریداران از بازار خارج شدند. در صورتی که فروشندگان بازار را تصاحب کنند، قیمت اتریوم ممکن است نزدیک به علامت قیمت 1300 دلار معامله شود.

در هفته گذشته، اتریوم به اقدامات مثبت قیمتی اشاره کرد، اما گاوها نتوانستند حرکت خود را حفظ کنند. همچنین احتمالاً قیمت اتریوم به طور قابل توجهی تحت تأثیر ادغام اتریوم قرار خواهد گرفت که قرار است در ماه سپتامبر انجام شود.

در این ارتقاء نرم افزار، توکن از اجماع اثبات سهام (PoS) به اجماع اثبات کار (PoW) منتقل می شود. این امر ماینینگ را بی‌فایده می‌سازد، زیرا اعتبارسنجی‌ها وظیفه تامین امنیت شبکه جدید را بر عهده خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار چهار ساعته

قیمت اتریوم در نمودار چهار ساعته 1590 دلار بود منبع: ETHUSD در TradingView

ETH در نمودار چهار ساعته با قیمت 1590 دلار معامله شد. در حال حاضر سکه توانسته است در خط حمایت 1500 دلاری باقی بماند. اگر تعداد فروشندگان شروع به غلبه بر خریداران کند، قیمت اتریوم به زودی به 1300 دلار در نمودار خود کاهش می یابد.

در هفته گذشته، سکه به ترتیب بین سطوح قیمتی 1700 و 1600 دلار بالا و پایین رفته است. مقاومت قیمت فوری برای سکه در 1745 دلار بود و برای بازگشت گاوها، حرکت اتریوم بالاتر از آن سطح حیاتی است.

حمایت محلی برای این کوین 1471 دلار بود و فشار خرس‌ها می‌تواند قیمت اتریوم را تا 1300 دلار کاهش دهد. با بازگشت فروشندگان به نمودار، مقدار اتریوم معامله شده پایین ماند و نزولی را برجسته کرد.

تحلیل فنی

قیمت اتریوم
کاهش قدرت خرید اتریوم در نمودار چهار ساعته | منبع: ETHUSD در TradingView

آلتکوین تأثیرات فروش را به‌عنوان شاخص‌ها به سمت عملکرد منفی قیمت نشان می‌دهد. شاخص قدرت نسبی در زیر خط نیمه قرار داشت زیرا فروشندگان بازار را در دست گرفتند.

ادامه فشار فروش باعث می شود اتریوم ارزش قابل توجهی را از دست بدهد. قیمت اتریوم زیر خط 20-SMA بود، این قرائت نزولی در نظر گرفته شد.

این بدان معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت در بازار را هدایت می کردند.

سایر شاخص های اتریوم با کاهش فشار خرید مطابقت داشتند. با افزایش زیان قیمت اتریوم، سکه همچنان سیگنال فروش را در نمودار خود به تصویر می‌کشد. واگرایی میانگین متحرک جهت قیمت و تغییر آن را به تصویر می کشد.

MACD متقاطع نزولی شد و هیستوگرام های قرمز رنگی را به وجود آورد که به سیگنال فروش سکه گره خورده است. Parabolic SAR روند فعلی بازار را مشخص می کند، قرائت نشان می دهد که یک روند نزولی وجود دارد زیرا خطوط نقطه چین بالای شمعدان قرار داشتند.

مطالب مرتبط | TA: Ethereum Eyes Fresh Rally اگر این منطقه شکست کلیدی را پاک کند

Featured image from UnSplash, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا