ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم منطقه تقاضای کلیدی 1200 دلاری را پس گرفت

  • قیمت ETH منطقه تقاضای 1200 دلاری را پس می‌گیرد زیرا قیمت به دنبال روند بالاتر است
  • قیمت همچنان با توجه به وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا بیشتر معامله گران و سرمایه گذاران محتاط هستند
  • قیمت اتریوم از پایین ترین سطح 1100 دلار در بازه زمانی روزانه افزایش می یابد زیرا به دنبال بازپس گیری 1300 دلار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) است.

اتریوم (ETH) به عملکرد قیمت بهتری نسبت به بیت کوین (BTC) ادامه می دهد، زیرا قیمت منطقه تقاضا را پس می گیرد و در صورتی که بازار کریپتو قبل از تعطیلی ماهانه آرام بماند، انتظار افزایش بیشتر به منطقه 1300 دلاری را دارد. علیرغم جهش تسکین اتریوم (ETH)، قیمت همچنان زیر منطقه کلیدی مورد علاقه معامله می شود که توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب می کند. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است که منجر به ایجاد ترس زیادی در مورد اینکه بازار می تواند به کجا برسد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

با وجود عدم اطمینان و تلاطمی که بر قیمت اتریوم (ETH) و کل بازار کریپتو تأثیر گذاشته است، با توجه به اینکه بسیاری از آلتکوین‌ها برای بقا تلاش می‌کنند، تلاش می‌کنند تا همچنان که قیمت آلت‌کوین‌ها در حرکت نزولی قیمت‌ها ادامه دارد، سرپا باقی بمانند.

قیمت ETH از منطقه 1450 دلار به منطقه 1300 دلار کاهش یافت زیرا ETH این پشتیبانی کلیدی را از دست داد. قیمت اتریوم نتوانست بالای 1300 دلار نگه داشته شود، که منجر به آزمایش مجدد قیمت نقاط قیمت پایین تر شد.

قیمت اتریوم همچنان بالای 1000 دلار باقی می ماند که نشانه خوبی برای گاوها در نمودار هفتگی و سایر بازه های زمانی است. اگر قیمت اتریوم این منطقه مورد علاقه را از دست بدهد، به معنای افزایش قیمت است و کنترل قیمت های اتریوم را تحمل می کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1300 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1000 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

قیمت بیت کوین در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا پس از اینکه ETH شاهد کاهش قیمت از 1300 دلار به 1080 دلار بود، قیمت آن به بالای 1200 دلار معامله می شود زیرا بازار در وضعیت عدم اطمینان خود ادامه می دهد.

قیمت اتریوم همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا قیمت برای جهش بیشتر از این منطقه هدف قرار می گیرد. قیمت اتریوم باید بازپس گرفته شود و برای جهش تسکین کوتاه مدت، بالای 1300 دلار معامله شود. 1250 دلار مطابق با ارزش اصلاحی فیبوناچی 38.8٪ است که به عنوان مقاومتی قوی در برابر قیمت ETH عمل می کند.

قیمت ETH در 1200 دلار زیر 50 EMA معامله می شود که به عنوان مقاومت برای ETH برای روند بالاتر عمل می کند. قیمت 1350 دلار در بازه زمانی روزانه برای ETH باید جبران شود تا گاوها احساس امنیت کنند.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1350 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1100-1250 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا