ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم در تلاش برای شکستن یکپارچگی به سمت بالا حرکت می کند، بعد چه می شود؟

قیمت اتریوم در نمودار یک روزه خود بهبودی را نشان داد. در 24 ساعت گذشته، سکه 3 درصد افزایش یافت که اکنون سطح پشتیبانی آلتکوین را به سطح جدیدی منتقل کرده است. با توجه به تسلط خرس‌ها، آلت‌کوین هنوز از جنگل خارج نشده است.

تعداد خریداران هنوز در مقایسه با فروشندگان کمتر است که این نشان دهنده نزولی است. اگر قیمت اتریوم به حرکت صعودی خود ادامه دهد، هجوم قدرت خرید را می توان در نمودار 24 ساعته مشاهده کرد.

در طول هفته گذشته، قیمت اتریوم به سختی پیشرفتی داشته است زیرا به صورت جانبی معامله می شد. با افزایش قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته، آلت کوین ها در نمودارهای خود بازیابی کندی داشتند. منطقه 1270 دلاری همچنان یک منطقه حمایتی حیاتی برای سکه باقی می ماند.

سقوط از سطح فعلی ETH را به سطح پشتیبانی فوق الذکر می کشاند. اگر اتریوم به مرز 1400 دلار برسد، می‌توان انتظار داشت که گاوها بازگردند. بدون پشتیبانی خرید مداوم، همین امر بعید است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار یک روزه

اتریوم در نمودار یک روزه 1316 دلار قیمت داشت منبع: ETHUSD در TradingView

ETH در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1316 دلار معامله می شد. این سکه به سمت بالا حرکت کرده و از خط حمایت بحرانی 1270 دلاری خود فاصله گرفته است. مقاومت فوری برای قیمت اتریوم 1360 دلار بود. فشار بالاتر از آن به ETH کمک می کند تا 1400 دلار را پس بگیرد.

نقطه مقاومت مهم دیگر در 1460 دلار بود. گاوها می توانند به افزایش آلت کوین در نمودار کمک کنند. اگر ETH اکنون جایگاه خود را از دست بدهد، خط حمایت محلی 1260 دلار است و سقوط از آن باعث می شود آلت کوین به سطح 1200 دلار برسد. مقدار اتریوم معامله شده در جلسه گذشته کم بود و خریداران کمتری را نشان داد.

تحلیل فنی

قیمت اتریوم
اتریوم فروشندگان بیشتری را در نمودار یک روزه | منبع: ETHUSD در TradingView

ETH همچنان چشم انداز فنی نزولی را نشان می دهد زیرا فروشندگان در زمان انتشار همچنان به تسلط خود ادامه می دهند. حتی اگر خریداران سعی کردند در نمودار بهبود پیدا کنند، فشار فروش قوی بود. شاخص قدرت نسبی علیرغم افزایش شاخص، زیر خط 50 بود.

این بدان معناست که قدرت خرید در مقایسه با فروشندگان در نمودار یک روزه پایین بود. قیمت اتریوم زیر خط 20-SMA بود که نشان دهنده نزولی بود که به این معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت را هدایت می کردند.

قیمت اتریوم
ETH سیگنال خرید را در نمودار یک روزه نمایش می دهد | منبع: ETHUSD در TradingView

آلت کوین همچنین سیگنال‌های معاملاتی ترکیبی را نشان داد، زیرا در نمودار یک روزه، اتریوم سیگنال‌های خرید داشت. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و جهت دارایی را نشان می دهد. MACD تحت یک متقاطع صعودی قرار گرفت و نوارهای سیگنال سبز کوچکی را به عنوان سیگنال خرید تشکیل داد.

شاخص حرکت جهتی نیز جهت قیمت و قدرت آن را نشان می دهد. DMI منفی بود زیرا -DI بیش از +DI مشاهده شد. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) به علامت 40 نزدیک تر بود که نشان دهنده قدرت حرکت قیمت فعلی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا