ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم به دنبال تغییر احتمالی رو به پایین – درد بیشتر؟

چشم انداز اتریوم پس از ادغام بسیاری را شگفت زده کرد. ارقام و نتیجه چیزی نبود که آنها در ذهن داشتند.

شرایط بد اقتصاد کلان و سایر عوامل منفی آنچه را که به عنوان یک پیشرفت مورد انتظار بود تحت الشعاع قرار داد. از جهاتی اینطور بود، اما تا چند روز بعد از این رویداد، جنجال‌های پیش از مارج بسیار پر هیاهو بود.

خوش‌بینی‌ای که در روزهای منتهی به گزارش CPI ایجاد شده بود، که در نهایت باعث سقوط بازارهای مالی گسترده‌تر شد، در پاییز 13 سپتامبر از بین رفت.

اتریوم (ETH) در این اوایل احساس استرس فدرال رزرو را افزایش می دهد؟

در زمان نگارش این مقاله، اتر کاهش یافت زیرا گزارش شده بود که در صورت عدم بهبود شرایط اقتصادی، افزایش ۷۵ واحدی دیگر در نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده در ماه نوامبر امکان پذیر است.

اتریوم، در همین اوایل، ممکن است با افزایش نرخ بهره فدرال رزرو شروع به استرس کند. نمودار نشان می دهد که ممکن است اتریوم در معرض ضررهای بیشتری باشد، اما در واقع چه چیزی را نشان می دهد؟

Chart: TradingView.com

اگر نمودار نشانه‌ای باشد، همه چیز چندان هم گلگون به نظر نمی‌رسد.

از 19 سپتامبر، آلتکوین بین 1408.15 دلار و 1219.29 دلار معامله شده است، با پشتیبانی در سطح اصلاحی فیبوناچی 61.80 درصد، اکنون در 1265.02 دلار قرار دارد. نشانگر قدرت خرس گاو نر در زمان نوشتن یک نشانه رو به پایین شکل گرفته است.

این ممکن است نشان دهنده آن باشد که افزایش قیمت ها به بالای سطح مقاومت 1384.77 دلار حتی چالش برانگیزتر خواهد بود. از 15 سپتامبر، مرکز باند بولینگر مقاومت پویا ارائه می کند.

این اندیکاتور همچنین شکل‌گیری یک منطقه بحرانی را نشان می‌دهد که حرکت قیمت بیش از 1384.77 دلار را دشوارتر می‌کند.

میانگین های متحرک ساده 20 روزه تا 250 روزه همگی به عنوان سطوح مقاومت عمل می کنند و بر فشار نزولی بر آلت کوین می افزایند.

نمودار روزانه یک شکل مثلث در حال سقوط را نشان می دهد. با توجه به موارد ذکر شده، این ممکن است به سرمایه گذاران و معامله گران نشان دهد که ممکن است در آینده نزدیک اصلاح بیشتری رخ دهد.

با فشارهای موجود در بازار، یک اصلاح بازار ممکن است قیمت را به 1220.35 دلار کاهش دهد که کاهشی 10 درصدی است.

روند صعودی سوداگرانه – چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد

اگر حمایت 1265.02 دلار باقی بماند، مقاومت در 1384.77 دلار می‌تواند مجدداً آزمایش شود. این افزایش فرضی توسط شاخص جریان پول Chaikin پشتیبانی می‌شود که نشان می‌دهد بازار همچنان تا حدودی تحت تسلط خریداران است.

سرمایه گذاران صعودی می توانند از CMF به عنوان سکوی پرشی و تقویت کننده قدرت برای خط حمایت ضعیف که قبلا ذکر شد استفاده کنند. حتی اگر اندیکاتور حرکت نزولی باشد، افزایش آهسته ای ایجاد می کند.

این متغیرها می توانند به قیمت کمک کنند تا در نهایت به سطح مقاومت 1384.77 دلار برسد و از آن عبور کند و امکان بازگشت مجدد را فراهم کند. اگر جلسه معاملاتی امروز با نتیجه ضعیفی به پایان برسد، سرمایه گذاران و تریلرها می توانند با خرید نزول، در بازگشت قیمت شرکت کنند.

اتریوم به دنبال تغییر احتمالی رو به پایین

ETH total market cap at $162 billion | Featured image from Kryptografen, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا