ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم برای بازپس گیری 1300 دلار، چه امکاناتی وجود دارد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این هفته شاهد بهبودی مثبت در برخی از دارایی‌های کریپتو از جمله اتریوم بودیم. در حال شتاب گرفتن است و برای یک رالی صعودی در روزهای آینده آماده می شود. اگرچه اتریوم هنوز زیر 1300 دلار است، اما برخی عوامل حاکی از افزایش احتمالی آن به 1350 و 1550 دلار است.

بازار ارزهای دیجیتال در هفته‌های گذشته پس از بحران FTX مملو از FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) بوده است. سرمایه‌گذاران کریپتو در حال گمانه‌زنی برای خرید یا فروش دارایی‌ها هستند زیرا دارایی‌ها عمیق‌تر شده است. به عنوان مثال، گزارش ها نشان می دهد که اتریوم در چند هفته نزدیک به 39 درصد از دست داده است.

بازار کریپتو منتظر اخبار مربوط به کاهش موضع صعودی فدرال رزرو ایالات متحده در مورد افزایش نرخ بهره از دسامبر بوده است. از آنجایی که سیگنال ها نشان می دهد که این انتظار به واقعیت تبدیل می شود، برخی از دارایی ها شروع به نشان دادن علائم بهبود کردند. با این حال، با وجود روند صعودی، بیت کوین به دلیل کاهش قیمت باقی می ماند کاپیتولاسیون معدنچیان، در حالی که اتریوم در حال افزایش است.

عواملی که نشان دهنده افزایش شدید قیمت اتریوم است

داده‌های مشتقات رمزنگاری Coinglass نشان می‌دهد که علاقه باز معاملات آتی اتر در بایننس به بالاترین سطح تاریخ 2.01 میلیون رسیده است. این افزایش 9 درصدی در علاقه باز در 24 ساعت گذشته است که نشان دهنده احتمال زیاد افزایش اتریوم در هفته های آینده است.

داده های زنجیره ای از گلاسنود همچنین فاش کرد که ارزش کل قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 به بالاترین حد خود یعنی 15,492,407 ETH رسیده است. درآمد اعتبار سنجی اتریوم نیز به بالاترین میزان در یک ماه گذشته یعنی 11.310 درصد رسیده است.

منبع تصویر: CoinGlass.com

این رکوردها باعث واکنش بازیکنان و تحلیلگران شده است. به عنوان مثال، مایکل ون د پوپ معتقد است که ETH با افزایش از سطح 1150 دلار به قیمت فعلی، قدرت خود را نشان می دهد. این تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که شکستن بالاتر از سطح 1225 دلار باعث افزایش به سمت 1350 دلار و شاید 1550 دلار خواهد شد.

معامله گران مشتاقانه منتظرند اتر خود را در صورتی که بالاتر از سطح پشتیبانی 1200 دلار باقی بماند، نگه دارند. تحلیلگران همچنین بر این باورند که افزایش قیمت ETH روی سایر آلتکوین‌ها تأثیر خواهد گذاشت.

سفر قیمت ETH

بسیاری از معامله گران نسبت به افزایش قیمت اتریوم پس از تکمیل ادغام خوشبین بودند. با این حال، اتریوم پس از ادغام نه فراتر رفت و نه به سطح 1700 دلار بازگشت. با وضعیت اقتصاد کلان، دارایی به کاهش ادامه داد و به زیر سطح فیزیولوژیکی 1500 دلار رسید.

انباشت نهنگ شاهد کاهش قیمت ETH از 1661 دلار به 1081 دلار در یک ماه بود. نهنگ ها کاهش قیمت را فرصتی برای جمع آوری ذخایر ETH دیدند. انباشت نهنگ اغلب نشانگر بهبود صعودی دارایی است. با این حال، در ابتدا برای اتریوم که قیمت آن به 1081 دلار کاهش یافت، اینطور به نظر نمی رسید.

اکنون جدول ها در حال چرخش هستند و به نظر می رسد اتریوم شتاب صعودی پیدا کرده و به سمت 1350 دلار افزایش یافته است. اتریوم با قیمت 1283 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 6205108773 دلار معامله می شود.

قیمت اتریوم برای بازپس گیری ترون 1300 دلاری، چه امکاناتی وجود دارد؟
قیمت اتریوم برای یک دوره صعودی دیگر ETHUSDT در Tradingview.com آماده است

با وجود قیمت اتریوم بالاتر از سطح حمایت بحرانی 1225 دلار، ممکن است امیدی برای افزایش بیشتر وجود داشته باشد. قیمت در 24 ساعت نزدیک به 2 درصد و در هفته گذشته 8 درصد افزایش یافت.

Featured image from Pexels, chart from CoinGlass and TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا