ارزهای دیجیتال

قیمت اتریوم با وجود تقاضای بالاتر در سطوح پایین تر از 1800 دلار گذشت

قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته پس از تثبیت آن در قیمت 1800 دلار، بهبود چشمگیری داشت. در هفته گذشته، اتریوم 20 درصد افزایش یافت. هفته ای صعودی برای کینگ آلتکوین بود. آخرین باری که آلتکوین در این سطح قیمت معامله شد تقریبا دو ماه پیش بود.

نتوانست از منطقه 1900 دلاری سرنگون شود و مدت کوتاهی پس از آن عقب نشینی کرده بود. خط پشتیبانی قوی برای قیمت اتریوم 1600 دلار بود. به محض اینکه ادغام اتریوم در ماه آینده شروع به کار کرد، قیمت اتریوم احتمالاً شاهد یک تغییر شدید خواهد بود.

ادغام انتقال از اثبات کار به اثبات سهام یک رویداد بسیار مورد انتظار برای جامعه اتریوم بوده است. این تغییر از اثبات کار، مصرف برق آلتکوین را تقریباً 99.5٪ کاهش می دهد. اگر قیمت اتریوم برای مدت زمان قابل توجهی بالای 1900 دلار باقی بماند، سکه قادر خواهد بود سقف قیمت مارک 2000 دلار را لمس کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار چهار ساعته

اتریوم در نمودار چهار ساعته 1918 دلار قیمت داشت منبع: ETHUSD در TradingView

ETH در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1918 دلار معامله می شد. سکه در نهایت توانست از منطقه قیمتی 1800 دلار عبور کند. قیمت اتریوم باید حرکت خود را بالای 1900 دلار حفظ کند تا بتواند قیمت 2000 دلار را لمس کند.

مقاومت سربار برای سکه در 1970 دلار بود. سطح حمایت محلی برای این سکه به ترتیب 1700 دلار و سپس 1600 دلار بود. اگر ETH قدرت خود را از دست بدهد و تا مرز 1600 دلار سقوط کند، ناتوانی در حفظ آن در سطح قیمت می تواند سکه را به 1300 دلار برساند. مقدار اتریوم معامله شده در جلسه گذشته در حال کاهش بود که به معنای کاهش فشار فروش در زمان نگارش این مقاله بود.

تحلیل فنی

قیمت اتریوم
اتریوم افزایش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته ثبت کرد منبع: ETHUSD در TradingView

چشم انداز فنی آلت کوین روند صعودی را در نمودار چهار ساعته نشان می دهد. قدرت خرید اتریوم نیز با افزایش قیمت اتریوم در نمودار آن افزایش یافت. شاخص قدرت نسبی بالاتر از 60 علامت بود که نشان می داد خریداران در زمان انتشار بر بازار تسلط داشتند.

اگر تقاضا برای ETH به افزایش خود ادامه دهد، ممکن است آلت کوین بیش از حد ارزش گذاری شود و منجر به عقب نشینی احتمالی قیمت شود. قیمت اتریوم بالاتر از خط 20-SMA بود که به این معنی بود که خریداران حرکت قیمت را هدایت می کردند. آلت کوین همچنین بالاتر از خط 50-SMA بود که به سمت افزایش قیمت دارایی اشاره می کند.

قیمت اتریوم
اتریوم سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته نمایش داد | منبع: ETHUSD در TradingView

سایر شاخص های مهم اتریوم نیز عملکرد مثبت قیمت را نشان می دهند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی قرار است آن شتاب قیمت و معکوس‌ها را در همان حالت نمایش دهد. MACD شاهد یک متقاطع صعودی بود و نوارهای سیگنال سبز رنگ بالای سیگنال خرید نیم خط ثبت کننده دارایی چشمک زد.

شاخص حرکت جهت دار مسئول تعیین جهت قیمت اتریوم است. DMI مثبت بود زیرا خط +DI بالای خط -DI بود. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) در مرز 40 قرار داشت که به این معنی بود که جهت قیمت فعلی در حال افزایش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا