ارزهای دیجیتال

قرص نارنجی: برنامه ای جدید برای دیدار با بیت کوین ها

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

برنامه جدید Orange Pill (OPA) به دنبال این است که بیت کوین‌کنندگان را در زندگی واقعی و بدون نیاز به جلسات و کنفرانس‌ها وصل کند.

امروز، در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، در کنفرانس بیت کوین اقیانوس آرام، Orange Pill بر روی IOS در دسترس قرار گرفت و دستگاه‌های اندرویدی در ماه دسامبر فعال خواهند شد. تیم سازنده Orange Pill می‌گوید کنفرانس‌ها می‌توانند پرهزینه و زمان‌بر باشند، در حالی که جلسات اغلب کمتر حضور دارند و نیاز به برنامه‌ریزی زیادی دارند.

دانیل پرینس گفت: «همانطور که ما به ماهیت ناشناخته و به طور فزاینده دیستوپیایی دنیای دلقک های فیات می رویم، بیش از هر زمان دیگری مهم است که پیام ما همسو شود، ابزارهای ما تیزتر شوند، شرکت ها، جلسات، کارگاه ها ایجاد شوند و سایر تلاش های مردمی جامعه شکوفا شوند. ، یک بیت کوینر، پادکست و مشاور برنامه Orange Pill.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا