ارزهای دیجیتال

فقط در Crypto: A Strudel با سود پروتکل اجاره می پردازد

با شتاب گرفتن پروژه، همه در مورد پروتکل رمزنگاری صحبت می کنند. THE که به عنوان یک میم کوین ایجاد شده است، همچنان در برابر جفت‌های ETH و USDT به بالاترین حد خود ادامه داده است.

تنها در 24 ساعت، پروتکل با 60 درصد سود در برابر اتریوم معامله می شود، زمانی که ارزهای دیجیتال بزرگ شروع به نشان دادن عملکرد مثبت می کنند. در سراسر رسانه های اجتماعی، پروتکل پروتکل قیمت را دنبال می کند و بسیاری از کاربران در مورد پتانسیل آن برای احیای “جنبش سکه میم” حدس می زنند.

قیمت THE در نمودار 1 ساعته در حال افزایش است. منبع: THEWETH Tradingview

ریشه های پروتکل، چرا این سکه در حال افزایش است؟

جامعه کریپتو این پروژه را در پاسخ به ویتالیک بوترین، مخترع اتریوم ایجاد کرد. بوترین در مورد راه اندازی آن برای موثرتر کردن شیل ها شوخی کرد.

ویتالیک بوترین از طریق توییتر پیام زیر را منتشر کرد:

این توییت صدها پاسخ دریافت کرد. پروتکل پس از آن ایجاد شد و به طور غیرمستقیم توسط بوترین پشتیبانی شد. طی چند روز، این ارز دیجیتال در Uniswap (UNI) و دیگر صرافی‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم روند رو به رشدی داشت. به سرعت پروتکل THE شروع به جلب حمایت جامعه کریپتو کرده است.

کاربران هنوز هم سال 2021 را به یاد می آورند که Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و سایر میم کوین ها در ده کریپتو برتر قرار گرفتند. در آن زمان سرمایه گذاران اولیه توانستند چند صد دلار را به هزاران دلار تبدیل کنند.

از آن زمان تاکنون، بیت کوین و بازار کریپتو حدود 75 درصد از ارزش خود را از دست داده اند. در حال حاضر، پروتکل با وعده بازگرداندن برخی از درخشش های دوره گاو نر 2021 ظاهر می شود.

دارندگان جریان بر خلاف جریان شنا کرده‌اند و سود کسب کرده‌اند در حالی که بیت‌کوین و اتریوم بدون هیچ جهت مشخصی به سمتی حرکت می‌کنند.

ویتالیک بوترین تقصیر THE را می پذیرد

در سرتاسر رسانه‌های اجتماعی، سرمایه‌گذاران کریپتو سود خود را با پروتکل THE به اشتراک گذاشته‌اند که در مورد سودهای بالقوه آینده صحبت می‌کند.

دیگر شخصیت‌های برجسته ارزهای دیجیتال THE را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته‌اند. این سرمایه گذاران در حال لابی کردن هستند تا THE را در پلتفرم های بورس بزرگ فهرست کنند.

اگر آنها موفق شوند، پروتکل ممکن است یک رالی مشابه SHIB یا DOGE را تجربه کند. یک کاربر با نام مستعار استدلال کرد موارد زیر در مورد پتانسیل THE برای گسترش حرکت صعودی خود:

ایلان اشاره کرد FLOKI $ که آن را به 3.5 میلیارد دلار فرستاد و $DOGE به $40B> $THE با همکاری Vitalik Buterin (بنیانگذار اتریوم) در حال حاضر 20 میلیون نفر است $THE توییت ها این نمایشنامه بی فکر است و می تواند به میلیاردها مکعب برسد.

در این بین، ویتالیک بوترین محبوبیت اخیر را تایید کرد. مخترع اتریوم در حساب توییتر خود تصاویری در مورد توکن به اشتراک گذاشت. گفتن: “باشه من چیکار کردم.”

با گذشت زمان، سرمایه‌گذاران خواهند دید که آیا THE به یک رقیب DOGE تبدیل می‌شود یا اینکه بازار نزولی آن را مجبور می‌کند وجود نداشته باشد و ارزش بازار آن را به صفر برساند. در کریپتو، این یک اتفاق روزمره است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا