ارزهای دیجیتال

فعالیت توسعه Tron در این هفته رشد می کند – به جز قیمت TRX

ترون (TRX) هفته دوم این ماه را با خبر تبدیل شدن سکه به یک ارز قانونی در کشورهای مشترک المنافع دومینیکا که توسط بنیانگذار بلاک چین، جاستین سان اعلام شد، استقبال کرد.

  • شاخص های فنی برای TRON از این زمان گیج کننده هستند
  • TRX می تواند پس از 30 روز تا 0.0678 دلار افزایش یابد
  • فعالیت توسعه شبکه Tron در چند روز گذشته افزایش یافته است

با توسعه، کریپتو به همراه سایر سکه‌های ضرب شده Tron مانند BTT، JST، NFT، USDD، USDT و TUSD اکنون می‌تواند به عنوان وسیله مبادله در داخل کشور جزیره ای

در همین حال، سپتامبر گذشته، Sun در توییتر به اشتراک گذاشت که از 28 اکتبر 2021، تعداد کل توکن‌های سوخته TRX به 11 میلیارد رسید و عرضه دارایی را به 71.6 میلیارد کاهش داد.

15هفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار نیز اخیراً یک دستاورد دیگر را به دست آورده است و رتبه 3 را کسب کرده استrd در فهرست تاثیرگذارترین BTT ها در 30 روز گذشته.

BTT ها توکن های کاربردی TRC-20 هستند که برای تامین انرژی ویژگی های مختلف برنامه ها و برنامه های غیرمتمرکز مختلف استفاده می شوند.

اما حتی با وجود تمام این دستاوردها، TRX نتوانست هیچ افزایش قابل توجهی برای بالا بردن قیمت های خود به سطوح بالاتر داشته باشد.

قیمت TRX هنوز قادر به بالا رفتن نیست

در زمان مطبوعات، با توجه به داده ها از کوینگککوTRON با قیمت 0.0623 دلار معامله می شود و اگرچه طی هفت روز گذشته 2.2 درصد و در 30 روز گذشته 4.3 درصد افزایش یافته است.

منبع: TradingView

در مورد آنچه که برای TRX در پیش است، شاخص های فنی در حال حاضر گیج کننده هستند، زیرا برخی از آنها به سمت روند صعودی اشاره می کنند در حالی که برخی دیگر حرکت نزولی را پیشنهاد می کنند.

حرکت قیمت سکه نشان می دهد که به زودی به میانگین متحرک نمایی 55 روزه می رسد در حالی که باندهای بولینگر آن نشان می دهد که در یک منطقه فشرده قرار گرفته است. شرایط این دو شاخص نشانه هایی از نوسانات و افزایش قیمت است.

در همین حال، شاخص قدرت نسبی آلتکوین (RSI) در وضعیت موجود باقی ماند و شاخص جریان پول (MFI) آن کاهش یافت. از سوی دیگر، اینها نشان می دهد که کریپتو ممکن است در چند روز آینده به یک روند نزولی برود.

مطابق با CoincodexTRX طی پنج روز آینده اندکی به 0.0611 دلار کاهش می یابد، اما قیمت خود را در 30 روز آینده به 0.0678 دلار می رساند.

شبکه فعال ترون را در تعادل نگه می دارد

ترون در حالی که هنوز در حال مبارزه است، یک چیز دارد که می تواند به سرمایه گذاران چیز خوبی برای چشم انتظاری بدهد – فعالیت شبکه اش.

طی چند روز گذشته، فعالیت توسعه و حجم معاملات آن پس از کاهش هفته گذشته، افزایش قابل توجهی داشته است. به گفته Coingecko، در زمان انتشار، حجم دارایی دیجیتال 295 میلیون دلار بود.

علاوه بر این، هفته گذشته، فضای NFT ترون عملکرد خوبی داشت و تعداد تجارت نیز افزایش یافت، که نشان می‌دهد هنوز علاقه قابل توجهی برای پروژه بلاک چین وجود دارد.

این تحولات مثبت، هر چقدر هم کم باشد، در نهایت می تواند به ترون کمک کند تا سال را با قیمت معاملاتی بالاتر به پایان برساند.

توسعه Tron در این هفته رشد می کند

TRX total market cap at $5.6 billion on the daily chart | Featured image from Invezz, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا